Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji

Magdalena Mola
Książka Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji
Książka Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznaj zbawienną moc medytacji, która wprowadzi w twoje życie ład i równowagę oraz uwolni cię od negatywnych emocji i stresu. Dzięki wskazówkom zawartym w poradniku przekonasz się, że medytacja pomaga osiągnąć zharmonizowane życie i dostarcza  wewnętrznej satysfakcji. W książce znajdziesz opisy różnych ścieżek medytacyjnych m.in. medytacji w ciszy, medytacji w ruchu czy medytacji z mantrą. Dzięki temu możesz wybrać tę, która jest najbardziej skuteczna i najprostsza do zastosowania w twoim życiu. Treść poradnika wzbogacają inspirujące cytaty, liczne historie z życia oraz zdjęcia prezentujące m.in. asany relaksacyjne. Integralną częścią książki są nagrania z technikami medytacji z mantrą (do pogrania on line). Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno: przedstawia korzyści, jakie niesie ze sobą medytacja od poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego aż po głębokie zrozumienie samego siebie omawia proste i skuteczne techniki relaksacyjne, m.in. relaksację joga nidra, relaksację Jacobsona czy technikę milczącego świadka prezentuje elementy hatha-jogi, czyli podstawowe asany odprężające wskazuje sposoby na to, jak odmienić swój dom i otoczenie, by wzmocnić efekty medytacji zawiera cenne informacje dotyczące zdrowego stylu życia, pomaga dopasować odpowiednią dietę oraz opracować idealny rozkład dnia Magdalena Mola instruktorka medytacji z 20-letnim doświadczeniem. Inicjatorka projektów Yoga Life Style oraz Zrelaksowani.pl. Prowadzi zajęcia z zakresu medytacji i jogi oraz jej adaptacji we współczesnym świecie.  
Data wydania: 2014-12-12
ISBN: 978-83-7788-482-9, 9788377884829
Wydawnictwo: Edgard
Seria: Samo Sedno
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}