Metody tradycyjnej chińskiej dbałości o zdrowie

Qingnan Zeng
Książka Metody tradycyjnej chińskiej dbałości o zdrowie
Książka Metody tradycyjnej chińskiej dbałości o zdrowie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Naturalne metody tradycyjnej chińskiej medycyny, chociaż powstały przed ponad 3 tysiącami lat, są nadal z powodzeniem stosowane i uznawane przez środowisko medyczne. W naszym poradniku można znaleźć rzetelną wiedzę z zakresu leczenia i zapobiegania wielu chorobom i dolegliwościom. Publikacja - od lat ciesząca się dużym powodzeniem Czytelników - w klarowny sposób przekazuje sprawdzone sposoby na zachowanie zdrowia, sprawności i młodości. Wśród prostych ćwiczeń i różnych rodzajów masażu znaleźć można takie, które zpobiegają zesztywnieniu szyi, zapaleniu szyjnego odcinka kręgosłupa, bólom pleców i barków, bezsenności, a także takie, które mogą być pomocne w obniżaniu ciśnienia krwi, w leczeniu bólów głowy i wielu innych schorzeń.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-200-3529-2, 9788320035292
Wydawnictwo: Wydawnictwo lekarskie PZWL

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Metody tradycyjnej chińskiej dbałości o zdrowie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się