Microsoft SQL Server 2005. Nowe możliwości

Michael Otey
Microsoft SQL Server 2005. Nowe możliwości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Microsoft SQL Server to system zarządzania bazami danych wykorzystywany wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka wydajność i bezpieczeństwo. W oparciu o ten system budowane są hurtownie danych, aplikacje operujące na milionach rekordów i przetwarzające ogromne ilości informacji. SQL Server stosowany jest również jako zaplecze bazodanowe dla witryn WWW i aplikacji mobilnych. Każda kolejna wersja Microsoft SQL Server wyposażona jest w nowe narzędzia oraz udoskonalone mechanizmy zarządzania danymi i udostępnia projektantom oraz administratorom baz danych coraz większe możliwości. "Microsoft SQL server 2005. Nowe możliwości" to książka opisująca najnowszą wersję SQL Server, oznaczoną symbolem 2005. Prezentuje nowe funkcje związane z zarządzaniem bazami danych, projektowaniem tabel i baz oraz generowaniem raportów i analizowaniem danych. Czytając ją, poznasz narzędzie SQL Workbench, możliwości tworzenia procedur składowanych, wyzwalaczy i funkcji za pomocą dowolnego języka programowania platformy .NET oraz zasady korzystania z funkcji SQL Server Reporting Services. Dowiesz się wszystkiego o najważniejszych nowych funkcjach serwera SQL Server 2005 oraz zrozumiesz, czym różni się on od swoich poprzedników. Obsługa nowych urządzeń Integracja z platformą .NET Stosowanie udoskonalonych mechanizmów zabezpieczeń i praw dostępu Korzystanie z narzędzi SQL Server Management Studio oraz Business Intelligence Development Studio Strojenie bazy za pomocą Database Tuning Advisor Archiwizacja i odtwarzanie danych Projektowanie baz z wykorzystaniem nowych narzędzi Stosowanie języka XML Generowanie raportów za pomocą usługi Reporting Services Analiza danych i tworzenie hurtowni danych Jeśli chcesz wykorzystać wszystkie nowe funkcje SQL Servera 2005,
koniecznie przeczytaj tę książkę.
ISBN: 978-83-7361-982-1, 9788373619821
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Microsoft SQL Server 2005. Nowe możliwości? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Microsoft SQL Server 2005. Nowe możliwości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe