Microsoft Visual C# 2015. Krok po kroku

John Sharp
Microsoft Visual C# 2015. Krok po kroku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Praktyczny przewodnik po podstawach programowania w Microsoft Visual C# przy użyciu Visual Studio 2015 Rozszerz swoje umiejętności i samodzielnie poznawaj najnowszą wersję języka Microsoft Visual C# i Visual Studio 2015. Jeśli jesteś doświadczonym projektantem oprogramowania i chcesz poznać nowe możliwości i usprawnienia, znajdziesz tu niezbędne wskazówki, ćwiczenia i przykładowy kod, niezbędne do tworzenia skutecznych, skalowalnych aplikacji dla systemu Windows 10 i Universal Windows Platform. Dowiedz się jak: -Szybko zacząć tworzyć projekty i kod Visual C# przy użyciu Visual Studio 2015, -Posługiwać się zmiennymi, operatorami, wyrażeniami i metodami, -Kontrolować przebieg programu przy użyciu wyrażeń decyzyjnych i iteracyjnych, -Budować bardziej odporne aplikacji dzięki zarządzaniu błędami, wyjątkami i zasobami, -Opanować podstawy programowania obiektowego w Visual C#, -Korzystać z typów wyliczeniowych, struktury, kolekcji, indeksatorów i innych zaawansowanych funkcjonalności, -Tworzyć zapytania do danych przy użyciu wyrażeń LINQ, -Usprawniać działanie aplikacji za pomocą metod asynchronicznych, -Rozdzielać logikę aplikacji od obsługi zdarzeń, -Upraszczać projektowanie dzięki nowym szablonom aplikacji, -Implementować wzorzec Model-View-ViewModel (MVVM), -Budować aplikacje Universal Windows Platform, które gładko dostosowują się do środowiska komputerów, tabletów i smartfonów, -Integrować chmurowe bazy danych Microsoft Azure i usługi Web. O czytelniku Książka ta jest przeznaczona dla: - Programistów i projektantów oprogramowania, dla których Visual C# jest nowym językiem lub przechodzącym ze starszych wersji, - Czytelnik powinien mieć znać przynajmniej jeden język programowania, - Nie jest wymagana wcześniejsza znajomość platformy Microsoft .NET ani środowiska pro-gramistycznego Visual Studio. O autorze John Sharp głównym technologiem w Content Master, stanowiącej część CM Group Ltd., firmie projektowej i konsultacyjnej zlokalizowanej w Gloucester, Wielka Brytania. Jako ekspert od projektowania aplikacji Microsoft .NET utworzył wiele tutoriali, dokumentów i prezentacji na temat systemów rozproszonych, usług Web, aplikacji chmurowych i języka C#. Jest autorem Windows Communication Foundation Step by Step i współautorem kursu certyfikacyjnego firmy Microsoft 70-480: Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-7541-183-6, 9788375411836
Wydawnictwo: APN PROMISE
Stron: 890

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Microsoft Visual C# 2015. Krok po kroku? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Microsoft Visual C# 2015. Krok po kroku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl