Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach. Tom 2

Mike Bonham
Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach. Tom 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wydawnictwo oddaje do rąk Czytelników polską edycje International GAAP - "Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach. Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej zostały opracowane przez Międzynarodową Radę Standardów Rachunkowości (i jej poprzedniczkę Międzynarodową Komisję Standardów Rachunkowości), przy współpracy wielu wyspecjalizowanych organizacji różnych państw Unii Europejskiej. Celem tych wyspecjalizowanych organizacji różnych państw Unii Europejskiej. Celem tych prac było ustalenie sformalizowanych zasad, które by pozwoliły podmiotom gospodarczym, przede wszystkim inwestorom, oraz organom nadzorującym uzyskiwać porównywalne sprawozdania finansowe, co jest niezwykle istotne w gospodarce globalnej. Staraniem Grupy Ernst & Young w 2004 r. ukazało się angielskie wydanie International GAAP 2005. Autorzy dzieła przedstawili w sposób znakomicie uargumentowany podstawy każdego standardu, znaczenie jego zastosowania oraz sposób wdrażania w konkretnych przypadkach. Autorzy tłumaczenia polskiego zostali wyłonieni w drodze konkursy zorganizowanego przez Grupę Ernst & Young wśród polskiego środowiska akademickiego.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7334-566-9, 9788373345669
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach. Tom 2 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach. Tom 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl