Miłosny potencjał kobiety. Miłość uzdrawiająca

Mantak Chia
Książka Miłosny potencjał kobiety. Miłość uzdrawiająca
Książka Miłosny potencjał kobiety. Miłość uzdrawiająca
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wschodni mistycy, mędrcy i lekarze przez pięć tysięcy lat z zacięciem odkrywali i zgłębiali niezliczone powiązania seksualności człowieka z czułością, troską i samoświadomością. Niniejsza pozycja to ciekawa poznawczo lektura dla tych, którzy chcą poznawać tajniki filozofii Wschodu, ale przede wszystkim dla tych, którzy pragną wstąpić na drogę prawdziwej, świętej miłości, poznać samych siebie oraz... podnieść własny seksualny potencjał. Prezentowane tu tao miłości to składnik wizji, w której ludzkie ciało jest świątynią ducha, a miłość, modlitwa i, co najdziwniejsze dla człowieka kultury Zachodu, seks, łączą nas z tym co absolutne, czyli - boskie. Książka powstała jako zapis seminariów nauczyciela taoizmu Mantaka Chia i jego żony, podczas których ujawniali zachodnim słuchaczom sekrety ezoterycznej seksuologii, medycyny oraz ogólnie pojętej filozofii życia.
ISBN: 978-83-60207-60-4, 9788360207604
Wydawnictwo: Jacek Santorski & CO - Agencja Wydawnicza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 1 osoba szuka tej książki.
{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Miłosny potencjał kobiety

Mantak Chia jest nauczycielem taoizmu, wspólnie z żoną prowadzi seminaria na temat ezoterycznej seksuologii, medycyny i filozofii życia, efektem których jest książka „Miłosny potencjał kobiety”. Książka zdradza tajniki filozofii Wschodu i tamtejsze, niezwykle czułe i świadome podejście do ludzkiej seksualności. Jak mówią autorzy, skierowana jest do wszystkich, którzy chcą wstąpić na drogę prawdziwej świętej miłości i zwiększyć swój potencjał seksualny. A czym właściwie jest taoizm? Taoizm filozoficzny to jeden z głównych (obok konfucjanizmu i buddyzmu) kierunków klasycznej filozofii chińskie... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłosny potencjał kobiety. Miłość uzdrawiająca. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}