Mobilność nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej : (raport z badań)

Bolesława Jaworska
Mobilność nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej : (raport z badań)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka podejmuje zagadnienie uwarunkowań pozycji społeczno-zawodowej nauczycieli wychowania przedszkolnego. Diagnoza sytuacji nauczycieli oparta została na bogatym materiale badawczym. Barwny, a jednocześnie przystępny język zapewnia dobrą czytelność tekstu. Geneza opracowania tego raportu powstała w trakcie prowadzonych badań w latach 1991-1992 w szkołach podstawowych na terenie województwa toruńskiego. Raport został tak opracowany, by był użyteczny zarówno dla teoretyków, jak i praktyków skupionych wokół zagadnień współczesnej oświaty. Analiza będąca podstawą niniejszego raportu jest zintegrowana, czyli - jak to się czasem określa - interdyscyplinarna. Autor badał problemy w całej ich złożoności, sytuując je na obszarze jednej z subdyscyplin pedagogiki, a mianowicie pedeutologii.
Data wydania: 1995
ISBN: 978-83-7174-147-0, 9788371741470
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Mobilność nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej : (raport z badań) nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mobilność nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej : (raport z badań). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe