Modelowanie sylwetki metodą Delaviera

Frédéric Delavier, Michael Gundill
Modelowanie sylwetki metodą Delaviera
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja jest owocem współpracy między Frédérikiem Delavierem i Michaelem Gundillem, światowej sławy specjalistami w zakresie kulturystyki i fitnessu.
Wydany wcześniej tom I koncentruje się na zdobyciu pierwszych kilogramów masy mięśniowej.
Tom II pomoże opracować strategie i programy treningowe do dalszego rozwoju mięśni w zadowalającym rytmie, by lepiej rozwijać ich siłę, wydajność i masę. Omówiono w nim 250 ćwiczeń ze sztangami, sztangielkami i maszynami treningowymi oraz 75 technik ćwiczeń na poziomie zaawansowanym, a całość materiału zilustrowano licznymi rysunkami i zdjęciami.
Tak bogata treść zadowoli wszystkich zainteresowanych osiągnięciem lepszych wyników w modelowaniu sylwetki i treningu siłowym. Opisane ćwiczenia i techniki będą również przydatne dla sportowców oraz pomocne w pracy zawodowej trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego.
Data wydania: 2012-03-15
ISBN: 978-83-200-4305-1, 9788320043051
Wydawnictwo: PZWL
Kategoria: Zdrowie i uroda
Stron: 352
dodana przez: chudini0505
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Frédéric Delavier Frédéric Delavier
Urodzony w 1967 roku we Francji
Jest utalentowanym artystą posiadającym wyjątkową znajomość anatomii ludzkiego ciała. Przez pięć lat studiował anatomię i morfologię w Szkole Sztuk Pięknych w Paryżu i sekcję zwłok, przez trzy lata na Wydziale Medycznym w Paryżu. Były redaktor nacze...

Pozostałe książki:

Suplementy żywnościowe dla sportowców Atlas treningu siłowego Modelowanie sylwetki Atlas ćwiczeń dla kobiet Metoda Delaviera. Atlas treningu siłowego dla kobiet Modelowanie sylwetki metodą Delaviera. Tom 3
Wszystkie książki Frédéric Delavier

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Modelowanie sylwetki metodą Delaviera? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Modelowanie sylwetki metodą Delaviera. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl