Mój szef. Mój AS 2 i pół

"Melissa Darwood"
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 15 ocen kanapowiczów
Mój szef. Mój AS 2 i pół
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 15 ocen kanapowiczów

Opis

Trzeci tom fenomenalnej, bestsellerowej serii Mój szef. Dowcipne dialogi, zabawne sytuacje, namiętne sceny, moc wzruszeń i niepowtarzalni bohaterowie. Kontynuacja komedii romantycznej, jakiej jeszcze nie było!

Ten, kto uznał, że ciąża to stan błogosławiony, musiał być naprawdę mocno wstawiony. Huśtawki nastrojów, nadwrażliwość węchowa, nudności, jadłowstręt… Jan dostał wszystkiego! A niedługo po nim ja.

Rozpoczęliśmy nowy rozdział przypominający mityczne narodziny świata. Na początku był chaos, z którego wyłoniły się dwa potężne bóstwa – tak, to my! Po wielu trudach, dramatach i sporach uporządkowaliśmy jednak emocjonalny bałagan, ufając, że najgorsze za nami.

Jak to mówią: teraz to już tylko z górki!

Rollercoasterem. Prosto w przepaść.

Ten wielki dzień był zaplanowany od A do Z. Miało być jak w janowym zegarku: dokładnie w ustalonym terminie, zgodnie z harmonogramem. Mieliśmy całość dopiętą na ostatni guzik: mieszkanie wyremontowane, wysprzątane, dopieszczone, wychuchane. Ubranka wyprasowane, akcesoria i gadżety kupione. Miejsce w prywatnej klinice zarezerwowane, położna opłacona. Pełen relaks, wszystko pod kontrolą.

O, my naiwne istoty. Bóstwa życiowo upośledzone.

Cały ten idealny plan runął jak domek z kart. Ale że Jan i Maria to para zarąbista (rzecz to oczywista!), połączyliśmy siły i razem pokazaliśmy, na co nas stać.

Nie umniejszając zasług Jana, mój wkład był nieporównywalnie większy. Przebiłam oryginalnością i hardcorem najsłynniejszy poród świata. Będą o mnie krążyć legendy! Panie i panowie, oklaski dla tej laski. Niech się cud narodzin niesie po świecie, a wszystkim opada kopara na wieść o tym, jaki poród miała Maria Gabara.

Teraz to już musi być z górki!

Tylko żadnego rollercoastera!

A co, jeśli w życiu inaczej się nie da?
Data wydania: 2022-05-13
ISBN: 978-83-963149-0-1, 9788396314901
Wydawnictwo: Darwood Melissa
Cykl: Mój szef, tom 3
Kategoria: Romans
Stron: 300
dodana przez: Ewiak

Autor

"Melissa Darwood" "Melissa Darwood"
Urodzona w wrześniu 1982 roku w Polsce
Autorka powieści dla kobiet i młodzieży, tworząca pod pseudonimem. Pochodzi z niewielkiej leśnej miejscowości w środkowej Polsce. Jej książki cechują lekki styl, solidna dawka emocji, charakterni bohaterowie i romantyzm.

Pozostałe książki:

(Nie)zdobyta. Tom 1 Schizis Mój szef Rozpalone zmysły Mój szef, mój as
Wszystkie książki "Melissa Darwood"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

„Lekka kraksa, można by rzec, można by rzec, to się wyklepie”

8.05.2022

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA! Dalsze perypetie MarJana, bohaterów bestsellerowej serii Mój Szef. Maria i Jan czeka szczególny czas, ponieważ spodziewają się dziecka. W ich przypadku „szczególny” odnosi się do każdego znaczenia tego słowa, pozytywnego i negatywnego. Ludzie mówią, że ciąża to stan błogosławiony. Jednak co z huśtawkami nastrojów, nadwr... Recenzja książki Mój szef. Mój AS 2 i pół

@katexx91@katexx91 × 2

Mój szef. Mój AS 2 i pół

12.05.2022

„Już sprzątam. - Ubiegam jego marudzenie. Schylam się, żeby podnieść ciuchy, a wtedy on nieoczekiwanie łapie mnie od tyłu za piersi. Momentalnie się prostuję i tym samym walę go potylicą w nos. Słyszę chrupnięcie. Jęk. Przekleństwo. O Boże. Odwracam się. Jan trzyma się za nos, zabija mnie wzrokiem.- Dlaczego to zrobiłaś? - Bo złapałeś mnie za pier... Recenzja książki Mój szef. Mój AS 2 i pół

8/10

7.05.2022

🌼𝑹𝒆𝒄𝒆𝒏𝒛𝒋𝒂 𝒑𝒓𝒛𝒆𝒅𝒑𝒓𝒆𝒎𝒊𝒆𝒓𝒐𝒘𝒂🌼 – ᴍᴀsᴢ ʀᴀᴄᴊᴇ̨. ᴊᴇsᴛᴇᴍ ɴɪᴇɴᴏʀᴍᴀʟɴᴀ. – ᴄᴢʏʟɪ ᴊᴇsᴛ ɴᴀs ᴅᴡᴏᴊᴇ. – ɴᴀ ᴊᴇɢᴏ ᴜsᴛᴀᴄʜ ʙᴌᴀ̨ᴋᴀ sɪᴇ̨ ᴜśᴍɪᴇᴄʜ. – ᴅᴡᴏᴊᴇ ɪ ᴘᴏ́ᴌ. – ᴅᴡᴏᴊᴇ ɪ ᴘᴏ́ᴌ? – ɴɪᴇɴᴏʀᴍᴀʟɴɪ ʀᴏᴅᴢɪᴄᴇ ʀᴀᴄᴢᴇᴊ ɴɪᴇ ᴢᴍᴀᴊsᴛʀᴜᴊᴀ̨ ɴᴏʀᴍᴀʟɴᴇɢᴏ ᴅᴢɪᴇᴄɪᴀᴋᴀ. ɢᴇɴᴏ́ᴡ ɴɪᴇ ᴏsᴢᴜᴋᴀsᴢ. ɪᴅᴇ̨ ᴏ ᴢᴀᴋᴌᴀᴅ, ᴢ̇ᴇ ɴᴀsᴢ sʏɴ ʙᴇ̨ᴅᴢɪᴇ ɴɪᴇᴢᴡʏᴄᴢᴀᴊɴʏ. ᴊᴇɢᴏ ᴜśᴍɪᴇᴄʜ ɢᴀśɴɪᴇ. ᴊᴀɴ sɪᴇ̨ ᴄᴏғᴀ. ᴘʀᴏsᴛᴜᴊᴇ. ʀᴢᴜᴄ... Recenzja książki Mój szef. Mój AS 2 i pół

super książka!

19.07.2022

Chyba każdy miał tak, że podczas czytania jakiejś serii, pytał autora, kiedy się pojawi następna część? Ja miałam tak podczas drugiego tomu. Nie mogłam się doczekać kolejnej części. Nie zapomnę swojej radości, kiedy przeczytałam wiadomość, że ukaże się trzeci tom wspaniałej serii. Znów mogłam wrócić do świata Jana i Marii i zatracić się w nim bez ... Recenzja książki Mój szef. Mój AS 2 i pół

Moja opinia o książce

Opinie

@bookaholic.in.me
2022-05-06
9 /10

Ciąża często jest nazywana najpiękniejszym okresem dla kobiety. Co prawda, zazwyczaj ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością, biorąc pod uwagę wszelkie objawy, które często spotykają ciężarne, niezależnie jednak od samej opinii odnośnie stanu błogosławionego jedno jest pewne- niesie ze sobą zapowiedź zmian. I to ogromnych, takich wywracających codzienność do góry nogami. Bywa ciężko się przystosować do takiej rewolucji, nawet osobom w pełni planującym ciążę oraz nie borykającym się z żadnymi zaburzeniami. Ale co może przynieść wiadomość o zostaniu rodzicem AS-owi? Cały szereg wyzwań stoi przed Janem, a i Maria będzie musiała uzbroić się w żelazną cierpliwość. Bowiem nadchodzi potomek Englera i to jest wydarzenia arcyważne, do którego należy poczynić zakrojone na szeroką skalę przygotowania.
Jan z Marią teoretycznie aż tak bardzo się nie zmienili. Z zewnątrz nadal przypominają tych samych ludzi- Jan opanowanego stoika, który swoją precyzją może doprowadzić do szału, a Maria zwariowaną, wygadaną kobietą, która nie boi się żadnych wyzwań. Jednak po głębszym przyjrzeniu się im oraz ich postawom, można zauważyć subtelne, aczkolwiek znaczące zmiany, które może i nie wpływają na ich osobowość, ale pozwalają im funkcjonować w tandemie. Kompromis to u nich słowo klucz i oboje muszą się poświęcić, bo zdają sobie sprawę z tego, że ich oczekiwania od życia są bardzo różne. Potrafią coraz lepiej się porozumiewać, odczytywać sygnały drugiej strony, dostrajają się do siebi...

× 2 | link |
@Ewiak
2022-05-08
6 /10
Przeczytane

Część inna od poprzednich. Trochę mnie Jan irytował, bo mało było „Jana w Janie”…, za to Maria nadrabiała za dwoje 😁
Nie mniej jednak, duża dawka sarkazmu i humoru.
Bez wahania kupiłabym tą książkę dla koleżanki w ciąży, tym bardziej, że można po nią sięgnąć, nie znając poprzednich części. Z małym sentymentem i uśmiechem ją czytałam, przywołała pare wspomnień z mojego życia 😂

× 2 | link |
@ixzca
2022-05-22
10 /10

Kac po przeczytaniu tej książki gwarantowany!

MarJan już od pierwszej części podbili moje serce! Nie ukrywam, że byłam jedną z tych fanek, co w komentarzach pisała, że liczy na 3 tom. No i jest!

Wciągnęła mnie od pierwszej strony. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz prawie płakałam ze śmiechu. Historia dawkuje nam różnego rodzaju emocje - od radości aż po zdziwienie. Realna i mocno życiowa. Przejście z Marią i Janem przez stan błogosławiony poprzez kłótnie, łzy, nerwy, stres, miłość, zabawę i szczęście. Mimo wszystko to nadal Ci sami bohaterowie, których tak bardzo czytelnicy pokochali w poprzednich tomach.

Zakończenie zaskakujące. Tajemnica Jana, a zaraz potem prezent od Marii. Czegoś takiego się nie dało przewidzieć. Wyszło naprawdę świetnie, a przy tym trochę smutno. No bo jak to już koniec? Niestety, to jedyny minus tej książki - pochłania tak, że ledwie się ją zacznie, a już trzeba się z nią żegnać.

Tę historię po prostu trzeba poznać! Bierzcie i czytajcie ją wszyscy!

| link |
@Kinga_K
2022-05-10
Przeczytane

Jestem w tej książce totalnie zakochana 🥰 mega czekałam na dalsze losy Jana i Marii i się doczekałam 😍 kocham tą serię i mogłabym ją czytać cały czas 😅 kończyć i zaczynać od nowa 🤣 naprawdę ❤️ uwielbiam humor z jakim napisana jest napisana 😍 śmiałam się w niebogłosy 😅 jedna z moich ulubionych serii 🥰 oczywiście czekam na dalsze losy tej świetnej pary💕 bo inaczej będę zmuszona czytać je ciągle w kółko do końca życia 🤣❤️ mocne 11/10 💝 polecam 😊

| link |
JA
2022-07-19
10 /10
EL
2022-06-16
7 /10
Przeczytane
@krecimnieczytanie
2022-06-03
9 /10
Przeczytane
JU
2022-05-19
10 /10
Przeczytane
@za.czyta.na
2022-05-12
10 /10
Przeczytane
@historie_budzace_namietno
2022-05-12
10 /10
Przeczytane Egzemplarz recenzencki 2022
@martinez.lilianna.0202
2022-06-03
8 /10
Przeczytane
KA
2022-05-08
9 /10
Przeczytane
@katexx91
2022-05-08
10 /10
@Lettoaletto
2022-05-07
8 /10
@agnieszka.filon
2022-05-06
9 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Mój szef. Mój AS 2 i pół. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Mój szef
Mój szef
"Melissa Darwood"
7.8/10
Cięte riposty, skrywane pożądanie, namiętny seks. Romans biurowy, który rozpali Twoje zmysły, rozmi...
Mój szef, mój as
Mój szef, mój as
"Melissa Darwood"
8.1/10
Kontynuacja bestsellerowej komedii romantycznej Mój szef, którą pokochały tysiące kobiet. Gorące sc...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl