Recenzje książki "Morderstwo w Orient Expressie"

Dodaj swoją recenzję

Morderstwo w Orient Expressie

@panika0 @panika0 · 2014-09-19 19:52:28

Agatha Christie to jedna z najbardziej popularnych pisarek na świecie. Autorka ponad 80 powieści kryminalnych. Znana i lubiana przez miliony czytelników. Ponoć mistrzyni gatunku. Czy tak jest w rzeczywistości? Żeby się tego dowiedzieć w końcu zdecydowałam się sięgnąć po jedną z jej książek i przekonać się na własnej skórze, czy powieści pani Christ... czytaj dalej »

Tajemnica śmierci w Orient Expressie

@Amarisa @Amarisa · 2013-08-18 09:28:21

Lubicie kryminały? Ja bardzo. Zawsze chętnie sięgałam po książki z tego gatunku literackiego. Ostatnimi czasy mój wybór padał na nowości wydawnicze, jednakże tym razem postanowiłam sięgnąć po coś z prawdziwej klasyki kryminału. A któż jest niekwestionowaną mistrzynią tego gatunku? Oczywiście Agatha Christie. Napisała ona ponad 80 kryminałów. Stworz... czytaj dalej »

Morderstwo w stylu retro

@Andrew_Vysotsky @Andrew_Vysotsky · 2012-12-21 12:06:56

Nie ma chyba nikogo, nawet wśród niezbyt oczytanych, komu by się nigdy o uszy nie obiło nazwisko Agata Christie* i tytuł jej najbardziej chyba znanej powieści – Morderstwo w Orient Expressie. Ja osobiście przez długie lata, a właściwie nawet dziesięciolecia, konsekwentnie unikałem spotkania z książkami tej autorki, choć nie stronię od kryminałów, ... czytaj dalej »

Morderstwo w Orient Expressie - poszukiwanie zabójcy wśród zasp

@makomt @makomt · 2012-10-09 20:03:44

Agathy Christie, królowej kryminału, oraz wykreowanego przez nią detektywa Poirot'a, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ja dopiero rozpoczynam przygodę z jej twórczości, a „Morderstwo w Orient Expressie” to druga po „Słonie mają dobrą pamięć” książka, z którą miałam okazję się zapoznać. I o ile po pierwszej przeczytanej przeze mnie powieści była... czytaj dalej »

Morderstwo w Orient Expressie

@Rebellish @Rebellish · 2010-07-04 19:58:09

Mogłoby się wydawać, że zwykła przejażdżka pociągiem będzie nudną podróżą, w niczym nie zadziwiającą. Przypadkowi pasażerowie, którzy poznają się dopiero w momencie trwania podróży, wcześniej nie mając o sobie pojęcia. Lecz kto mógłby się spodziewać, że jedna rzecz połączy ich wszystkich? A w zasadzie dwie rzeczy, z których jedna to morderstwo. Mor... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się