Opinia na temat książki Moriarty

@Nemo @Nemo · 2019-06-25 12:52:33
Moriarty- powieść, która zaskakuje Książka trafiła do mnie przed pełnym maratonem z Sherlockiem Holmesem, właściwie była przyczyną dla której taki maraton miał miejsce. Horowitz już od pierwszej strony wciąga czytelnika w wir śledztwa robi zamieszanie, wodzi za nos. Tak, dostajemy historię pozornie przypominającą każde ze śledztw znanego detektywa, który rzekomo już nie żyje. Prosty schemat: detektyw, jego pomocnik, brutalne morderstwa i wielki wróg. Czy na pewno ? Polecam nie tylko fanom Sherlocka Holmesa.
Ocena @Nemo:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Moriarty
Moriarty 10 /10 Sherlock Holmes nie żyje. Zapada mrok Stało się! W pamiętnym starciu nad wodospadem Reichenbach prze...
Komentarze

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"