Mroki tom II

Katarzyna Szewioła-Nagel
Książka Mroki tom II
Książka Mroki tom II
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Opowieść toczy się w tym samym czasie co I tom Mroków. Jednak tyczy się drugiej, głównej bohaterki. Nie mniej, w II części trylogii mamy jasne przesłanki oraz nawiązania, łączące ją z I publikacją. Lilian to młoda kobieta obdarzona niespotykanym talentem magicznym. Na jej nieszczęście, zdolności jakie posiada, stają się zagrożeniem nie tylko dla niej samej. Ucieka ze Szkoły Magów w Stolicy. Chęć dowiedzenia się co dzieje się z matką, jest silniejsza od niej samej. Okazuje się, że jej rodzicielka nie żyje już od dłuższego czasu. Zdruzgotana dziewczyna, nie wie co począć. Postanawia zatrudnić się w oberży, by przetrwać okres zimy. Szybko zaskarbia sobie sympatię i przychylność właściciela podrzędnej knajpki, jak i jej stałych bywalców. Śladem Lilian podąża szpieg Baronowej wraz z Alchemikiem. Ma rozkaz od samej Baronowej, aby pojmać zbiega, związać moc i dostarczyć do lochów twierdzy. Nieoczekiwanie dziewczyna zyskuje wsparcie od kogoś, kto jest stałym gościem oberży, a kto podobnie jak ona... Premiera planowana na wiosnę 2014 r.  
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-63258-02-3, 9788363258023
Cykl: Mroki, tom 2
Stron: 300
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Mroki tom II aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mroki tom II. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}