Multimedia. Obróbka dźwięku i filmów. Podstawy

Grzegorz Świerk
Multimedia. Obróbka dźwięku i filmów. Podstawy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Komputer w roli kina domowego lub zestawu stereo. Możliwości współczesnych komputerów w zakresie obróbki materiałów multimedialnych są coraz większe. Komputer coraz częściej staje się elementem kina domowego lub zestawu stereo. Wybór programów możliwych do wykorzystania w takich przypadkach jest ogromny. Równie ogromna jest również ilość dostępnych formatów zapisu plików multimedialnych i modułów służących do ich kompresji (kodeków). "Multimedia. Obróbka dźwięku i filmów. Podstawy" może być Twoim przewodnikiem w gąszczu formatów, kodeków i programów. Jeżeli dopiero rozpoczynasz wędrówkę po świecie multimediów, znajdziesz w książce wiele przydatnych informacji: Opis kodeków wideo Obróbka materiału wideo w programach Windows Movie Maker, Virtual Dub i Movie Xone Przechwytywanie materiału wideo za pomocą karty telewizyjnej Tworzenie kopii zapasowych płyt DVD Formaty zapisu plików audio Tworzenie płyt Audio CD i Video CD Naprawa uszkodzonych plików AVI
ISBN: 978-83-7361-349-2, 9788373613492
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Multimedia. Obróbka dźwięku i filmów. Podstawy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Multimedia. Obróbka dźwięku i filmów. Podstawy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe