Myśleć jak geniusz : ucz się od dziesięciu największych umysłów w dziejach

Michael Gelb
Myśleć jak geniusz : ucz się od dziesięciu największych umysłów w dziejach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wyobraź sobie, że uwalniasz swoje zdolności twórcze za pomocą gry umysłowej, która zainspirowała Einsteina do sformułowania teorii względności. Albo że oceniasz klimat gospodarczy, bacznie obserwując rynek i analizując go z otwartym umysłem, jak Darwin badający świat przyrody. Różnica między tobą a tymi olbrzymami intelektu jest mniejsza, niż przypuszczasz, i zależy nie tyle od wrodzonych zdolności, ile od zaangażowania, konsekwencji oraz obranej strategii, czyli rzeczy zależnych wyłącznie od ciebie. Ty też masz zadatki na geniusza i jeśli tylko chcesz, Michael J. Gelb oraz dziesięcioro członków jego dream teamu myślicieli, pomoże ci się nim stać, dzieląc się z tobą swoim doświadczeniem.Michael J. Gelb, autor bestselleru Myśleć jak Leonardo da Vinci, jest znanym na całym świecie innowatorem w dziedzinie twórczego myślenia, szybkiego uczenia się i rozwijania zdolności przywódczych. Dzięki niemu tysiące ludzi, nawet wbrew własnym przypuszczeniom, zdołało zaprząc do pracy i zachęcić do zabawy swoje umysły. Do jego klientów należą Amoco, AT&T, BP, IBM, DuPont, Merck oraz Xerox.
ISBN: 978-83-7301-255-4, 9788373012554
Wydawnictwo: Rebis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Myśleć jak geniusz : ucz się od dziesięciu największych umysłów w dziejach aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Myśleć jak geniusz : ucz się od dziesięciu największych umysłów w dziejach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl