Najnowsza kuchnia wytworna i gospodarska / Piekarnia i cukiernia wytworna i gospodarska

Marta Norkowska
Najnowsza kuchnia wytworna i gospodarska / Piekarnia i cukiernia wytworna i gospodarska
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Reprint wydania z 1904 i 1908 roku. Dwa tomy w jednym woluminie: Najnowsza kuchnia wytworna i gospodarska zawierająca 1249 przepisów gospodarskich, z uwzględnieniem kuchni jarskiej oraz Piekarnia i cukiernia wytworna i gospodarska. Wydając tą książkę miałam na celu, aby nasze młode gospodynie znalazły w niej poradę i pomoc, oraz ażeby stać się ona mogła podręcznikiem dla tych Pań doświadczonych i gospodyń wytrawnych, które rozumieją potrzebę urozmaicenia kuchni domowej. Nie ma bowiem nic gorszego w kuchni jak jednostajność, która często jest powodem wstrętu i przesytu. Mając to na uwadze, do potraw ogólnie znanych dodałam znaczną liczbę przepisów wykwintnych, wskazując nadto przy każdej potrawie sposób jej podawania. Bo jak najpiękniejsza kobieta przez strój nieodpowiedni i niegustowny ujmuje sobie powabu, tak też najsmaczniejsza potrawa traci na wartości, gdy podaje się ją w niestosownym garniturze lub sosie? Marta Norkowska
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-61889-88-5, 9788361889885
Wydawnictwo: Graf_ika
Stron: 656

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Najnowsza kuchnia wytworna i gospodarska / Piekarnia i cukiernia wytworna i gospodarska aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Najnowsza kuchnia wytworna i gospodarska / Piekarnia i cukiernia wytworna i gospodarska. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl