(Nie)realna magia

D.B. Foryś, Ludka Skrzydlewska, Katarzyna Muszyńska, Joanna Krystyna Radosz ...
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
(Nie)realna magia
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Antologia opowiadań “(Nie)realna magia” zawiera dwanaście erotycznych historii osadzonych w fantastycznych światach. Od steampunka przez fantasy z motywami słowiańskimi po space romance i urban fantasy.
Powstała jako wynik współpracy między autorami wydającymi już na polskim rynku, jak i zdolnymi debiutantami, którzy w ramach naboru napisali oryginalne teksty.

To doskonała lektura dla wszystkich fanów erotyki w historiach fantasy.

W antologii spotkasz bogów, demony, zmiennokształtnych, czarownice... a nawet androida, półmechanicznego lorda, modliszkę, kupidyna, sukkuba i nieumarłą!
Data wydania: 2022-02-01
ISBN: 978-83-959904-9-6, 9788395990496
Wydawnictwo: HM
Stron: 380
dodana przez: landrynkowa

Autor

D.B. Foryś D.B. Foryś
Urodzona 20 lutego 1989 roku w Polsce (Wrocław)
Z wykształcenia programista i grafik, pisarka z zamiłowania, redaktor po godzinach. Pisze głównie fantastykę – ciężko jej tworzyć fabułę, w której nic z nieba nie spada lub spod ziemi nie wychodzi, ale zdarza jej się eksperymentować z thrillerem czy...

Pozostałe książki:

Tylko żywi mogą umrzeć Miłosny blef Miłosna iluzja Mroczna Pokusa Pikantne święta
Wszystkie książki D.B. Foryś

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

(Nie)realna magia- antologia opowiadań erotyka w fantasy+

29.09.2022

Antologie lubię pod kilkoma względami: różnorodność tekstu, możliwość poznania nowych autorów, krótkie opowiadania, które mogą być miłą odskocznią od długich książek lb początkiem nowej przygody z jakąś większą serią, możliwość przenoszenia się w różne światy w ciągu jednej książki. "(Nie)realna magia" wydawnictwa HM, to zbiór opowiadań, która wła... Recenzja książki (Nie)realna magia

Antologia fantastyczno - erotyczna

10.02.2022

Choć nie często podejmuję się recenzji antologii, gdy otrzymałam propozycję patronatu nad książką „(Nie)realna magia” i dostałam „próbkę” tekstu, nie musiałam się zbyt długo zastanawiać . Choć po moim profilu może tego nie widać, ale fantastyka, zaraz obok romansów to gatunek literacki, który szczerze uwielbiam i który trochę na własne życzenie za... Recenzja książki (Nie)realna magia

Moja opinia o książce

Opinie

@a.ewelina_2017
2022-02-06
10 /10

Przyznam się wam szczerze, że jeszcze nie dane mi było czytać antologii, w której byłyby opowiadania fantasy plus erotyka. Zostałam zaintrygowana, gdy tylko usłyszałam o takim pomyśle. I nawet przez chwilę się nie wahałam po zapoznaniu się z próbką demo, które podesłało mi wydawnictwo. Nie mogłam się oprzeć.
"(Nie) realna magia" to zbiór dwunastu opowiadań. Swoje dzieła napisali autorzy dobrze mi znani, jak również debiutanci, którzy wygrali w wewnętrznym konkursie wydawnictwa. Takim sposobem wyszło po równo 6/6.
Po krótce przedstawię wam opowiadania. Tylko tyle, aby nakreślić o czym są i nie zdradzić zbyt wiele, aby zostawić wam element zaskoczenia i przyjemność z czytania tych wspaniałych historii.
Grzegorz Wielgus "Niech żyje król" -
Fais pragnie zemsty na królu Johanie. Książę Carel również stanowi jej cel? Świetna intryga i jeszcze lepsze wykonanie. Zdecydowanie pobudza wyobraźnię.
Katarzyna Muszyńska "Elfie serce" - Liranna musi uwolnić Auraye, zanim będzie za późno. Czy Kyle będzie jej sprzymierzeńcem? Bardzo fajny, baśniowy motyw. Duża dawka erotyki rozpala zmysły.
Ewelina Kasiuba "Łowy" - tradycyjne łowy czas rozpocząć. Do starcia stają tym razem Rosa i Eryk. Elementy fantasy wciągają w historię. Aż chciałoby się przeczytać ją w formacie pełnowymiarowym.
Martyna Ludwig "Pakty" - listy Emily McGrath do narzeczonego przenoszą nas w czasy wiktoriańskie. Do tajemniczej posiadłości, gdzie nie...

| link |
@lunaresleporem
2022-09-29
8 /10
@Zakochana_w_Romansach
2022-02-10
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka (Nie)realna magia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl