Nieparametryczna metoda dyskryminacji i regresji

Eugeniusz Gatnar
Książka Nieparametryczna metoda dyskryminacji i regresji
Książka Nieparametryczna metoda dyskryminacji i regresji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W serii tej wydawane są pozycje stanowiące próbę szerokiej prezentacji stanowiące próbę szerokiej prezentacji dorobku badawczego w dziedzinie ekonometrii, tak w zakresie jej podstaw teoretycznych, jak i różnych kierunków zastosowań.Seria przeznaczona dla ekonomistów i inżynierów zajmujących się problemami ilościowymi analiz zjawisk ekonomicznych.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-01-13369-6, 9788301133696
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Nieparametryczna metoda dyskryminacji i regresji nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Nieparametryczna metoda dyskryminacji i regresji”- Eugeniusz Gatnar

Książka Analiza danych jakościowych i symbolicznych z wykorzystaniem programu R
Analiza danych jakościowych... Marek Walesiak, Eugeniusz Gatnar
Książka jest monografią poświęcona metodom statystycznej ana...

Cytaty z książki

O nie! Książka Nieparametryczna metoda dyskryminacji i regresji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}