Nietypowe formy zatrudnienia na rynku pracy

Ewa Bąk
Nietypowe formy zatrudnienia na rynku pracy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rynek pracy to złożony mechanizm podlegający ciągłym przemianom. Obecnie zauważyć można tendencje do odchodzenia od tradycyjnych instytucji rynku pracy, jak np. umowa o pracę na czas nieokreślony, na rzecz form bardziej elastycznych. Niniejsza rozprawa obszernie omawia problematykę nietypowych form zatrudnienia na tle współczesnej gospodarki rynkowej, w szczególności poruszając takie zagadnienia jak: klasyfikację oraz analizę czynników determinujących rozwój nowych form zatrudnienia, zalety i wady tych form w polskiej praktyce gospodarczej, analizę bezrobocia w Polsce, pojęcie kosztów pracy oraz wpływ nietypowych form zatrudnienia na ich obniżanie. Całość uzupełnia szeroki zbiór literatury przedmiotu, orzecznictwa oraz własne wyniki badań ankietowych autorki. Podkreślić należy, że książka zawiera wiele praktycznych informacji cennych nie tylko dla prawników, ale i pracodawców oraz pracowników.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-255-0419-9, 9788325504199
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: C.H.Beck
Stron: 286

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Nietypowe formy zatrudnienia na rynku pracy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nietypowe formy zatrudnienia na rynku pracy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl