Niewolnik. Jak przebudziłem się do życia

Anand Dilvar
Niewolnik. Jak przebudziłem się do życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Międzynarodowy bestseller sprzedany w liczbie 2,5 mln egzemplarzy i przetłumaczony na 15 języków! Oferuje uniwersalny wgląd na ponadczasową prawdę o życiu i zmienia sposób postrzegania świata. Mężczyzna więziony w sparaliżowanym ciele po strasznym wypadku samochodowym nie jest w stanie komunikować się z otaczającymi go osobami. Leżąc bez ruchu na łóżku szpitalnym, oznaczony jako pacjent N.N., odcięty od przyjaciół i rodziny, jest bliski obłędu. Rozpoczyna wewnętrzną rozmowę ze swoim duchowym przewodnikiem, który zabiera go w inspirującą podróż w kierunku samorealizacji, do nowego stanu świadomości, zrozumienia swojego najgłębszego ja i dostrzeżenia piękna we wszelkich przejawach życia. Ta afirmująca postawa wobec świata, która wówczas w nim się zrodzi, zmieni cały jego światopogląd i pozwoli odzyskać wolność i zamiłowanie do życia, których tak zawsze mu brakowało. Niniejsza książka, napisana z prostotą i wielkim zrozumieniem, na pewno cię oczaruje i zainspiruje. Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, dlaczego tak wiele ludzi jest nieszczęśliwych, nie umie zrealizować swoich ambicji albo czuje pustkę z powodu niespełnionej miłości. Na kartach tej książki znajdą oni odpowiedzi na wszelkie trapiące ich pytania i problemy. - Jesteśmy bardziej obserwatorami czy aktywnymi uczestnikami naszego życia? - Czy jest możliwe, że rany z przeszłości się zabliźnią, a my zdołamy wybaczyć? - Jak możemy uwolnić się z więzów, którymi sami się skrępowaliśmy? We współczesnym świecie, kiedy tak wiele osób nie widzi sensu, by żyć, Niewolnik – choć miejscami wstrząsający, to w całości podnoszący na duchu i cudownie budujący – dostarczy odpowiedzi na pytania o wieczność, cel życia na ziemi oraz wzbudzi chęć zastanowienia się nad tym, czy obraliśmy dobry kierunek swojej egzystencji. „Drogi czytelniku, lektura tej książki utrzyma cię w napięciu. Nie zdołasz się od niej oderwać. To oda do życia”. – dr Héctor Salama Penhos, dyrektor Gestalt University of America „Niewolnik to poruszający manifest o psychologicznej i duchowej wolności, która angażując ich w niezwykle wzruszającą historię, napełni serca czytelników”. – Roger Housden, autor bestsellerowej książki Ten Poems to Change Your Life Anand Dilvar – z jego fascynacji technikami rozwoju osobistego zrodziła się chęć odwiedzenia ponad osiemnastu krajów, by porozmawiać z przywódcami duchowymi różnych społeczności. Jest on założycielem centrum poszukiwania wizji (Vision Quest Center) w Valle Bravo, w Meksyku – ośrodka medytacji, w którym od 15 lat prowadzi rekolekcje i seminaria. Jego nauki nie są powiązane z żadną religią ani tradycją. Swoje książki pisze z życzliwością i prostotą, w stylu wielkich mistrzów duchowości.
Data wydania: 2018-01-25
ISBN: 978-83-65601-61-2, 9788365601612
Wydawnictwo: Kobiece
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 152

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Niewolnik. Jak przebudziłem się do życia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niewolnik. Jak przebudziłem się do życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl