Opinia na temat książki November 9

@torii81 @torii81 · 2019-02-01 14:58:09
Jak zwykle książka Colleen mnie nie zawiodła. Uwielbiam jej jakże cudowne poczucie humoru, to jak bardzo pomysłowa i kreatywna jest. Ta pozycja pokazuje jak piękna może być miłość. To, że wygląd zewnętrzny nie jest tak bardzo ważny. Fallon przeżyła wypadek - przeżyła pożar. Który niestety zostawił po sobie nieprzyjemne blizny. Przekreśla jej to marzenia, traci pewność siebie. Lecz zjawia się chłopak i wszystko przekręca jej do góry nogami. Rozumie jak bardzo piękna tak naprawdę jest oraz, że nie musi przekreślać celu, jaki sobie wyznaczyła. Fallon i Ben uznali, że będą się ze sobą spotykać co roku tego samego dnia. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że uda im się tyle lat ten układ utrzymać. Moją 1 myślą było, że tak bardzo się w sobie zakochają, iż nie dadzą rady czekać kolejnych lat. Jednak tak się nie stało, książek tej autorki nie da się przewidzieć. Działo się coś za każdym razem. Utrata kogoś bliskiego, wypadek, samolot, kłótnia, rozłąka. Tyle wydarzeń, a i tak nie było opcji, by się nie zobaczyli. Strasznie spodobała mi się poezja Dylana Thomasa, więc coś czuję, że niedługo spróbuje parę jego prac. Tak jak krótkie zapiski Bena przy każdym 9 listopada, niektóre bardzo zapadły mi w pamięć. Jednak myśl z tatuażem skradł mi serce i w przyszłości wiem, że ten pomysł wykorzystam.
Ocena @torii81:
serce  1 Polubienie
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka November 9
November 9 9.8 /10
Colleen Hoover
Nowa książka Colleen Hoover, autorki bestsellera „Ugly Love”. „Kryminał kończy się, gdy zabójca zost...
Komentarze

Pozostałe opinie

Główna bohaterka próbuje ze wszystkich sił ukryć wypadek , który miał miejsce parę lat temu. Stara ubierać się na długi rękaw by nikt nie zauważył jej ciała. Z nikim nie lubi o tym rozmawiać, tylko ze...

@Smallbookworld @Smallbookworld

Bardzo polecam książkę :)

GA
@Gabriela_3

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się