Nowa Ewa. Początek

Giovanna Fletcher, Tom Fletcher
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Nowa Ewa. Początek
Książka Nowa Ewa. Początek
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Elektryzująca historia miłosna, która rozgrywa się w przyszłości. Pierwszy tom trylogii autorstwa bestsellerowego pisarza Toma Fletchera i Giovanny Fletcher. Ewa jest taka, jak każda inna nastolatka… Tyle że na jej barkach spoczywa los całego świata. Jest pierwszą dziewczyną, jaka się urodziła od pięćdziesięciu lat. Jest odpowiedzią na ich modlitwy. Jest ich ostatnią nadzieją. Co oznacza, że ma do odegrania tylko jedną rolę… Gdy kończy szesnaście lat, musi się zmierzyć ze swoim przeznaczeniem i dokonać wyboru. Wybierze mężczyznę, jednego z trzech starannie wyselekcjonowanych kandydatów. Zawsze akceptowała swój los. Dopóki nie spotkała Brama. Teraz chce przejąć kontrolę nad swoim życiem. Od Ewy zależy przyszłość planety. Czy dokona właściwego wyboru? Rozgrywająca się w przyszłości, w której przez pięćdziesiąt lat nie rodzą się dziewczy...
Data wydania: 2019-06-25
ISBN: 978-83-8116-662-1, 9788381166621
Wydawnictwo: ZYSK I S-KA
Stron: 496

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś nowego

Wyobrażacie sobie świat, w którym rodzą się tylko chłopcy? Bohaterowie Powieści Giovanny i Toma Fletcherów żyją właśnie w takim świecie, nieliczne kobiety chronione i żyjące w odosobnieniu są już stare i niezdolne do rodzenia potomstwa. Jest jeszcze Ewa, cudowne dziecko, pierwsza i jedyna dziewczy... czytaj dalej »

W świecie pełnym mężczyzn

Młodzieżowe serie science-fiction bardzo często potrafią mnie zaskoczyć. Nie ukrywam, że poznawanie kolejnych, coraz to bardziej szalonych wizji dystopicznej przyszłości sprawia mi ogromną przyjemność (nieważne, jak dziwnie to zabrzmi). Choć najczęściej nie są to powieści wybitne i skomplikowane, p... czytaj dalej »

Pewnego dnia narodziła się dziewczyna, która miała zmienić przyszłość. Dziewczyna, która miała uratować świat. Dziewczyna o imieniu Ewa.

Ta książka chodziła za mną już od dawna. Uwielbiam temat dystopijnej przyszłości, chociaż niekiedy jest ona straszna. W tym przypadku tak nie jest... przynajmniej nie do końca. Od 50 lat w świecie, w którym rozgrywa się historia, nie narodziła się ani jedna dziewczynka. Matka Natura wykpiła gatune... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje | Zobacz wszystkie

Moja opinia o książce

Opinie
@Wilczekczyta
@Wilczekczyta 2019-09-19
Przeczytane (2019-09-19)
@Dorota_Czarna_Sowa
@Dorota_Czarna_Sowa 2019-09-01
Przeczytane (2019-07-12)
@popkulturkaosobista
@popkulturkaosobista 2019-08-23
Przeczytane (2019-07-09)
@posredniczkaa
@posredniczkaa 2019-08-19
Przeczytane (2019-08-18)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się