Nowoczesne koncepcje zarządzania jakością

Robert Karaszewski
Nowoczesne koncepcje zarządzania jakością
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Nowoczesne koncepcje zarządzania jakością" zwiera kompendium podstawowej wiedzy menedżerskiej niezbędnej do poruszania się we współczesnej, zorientowanej jakościowo, globalnej gospodarce. Niniejsza pozycja adresowana jest zarówno do środowiska akademickiego, w tym przede wszystkim studentów i słuchaczy studiów z zakresu ekonomii i zarządzania, jak i praktyków biznesu. Wśród rozlicznych prezentowanych zagadnień, szczególną uwagę poświęcono na przybliżenie następujących zagadnień: wielowymiarowe i multiperspektywiczne definiowanie jakości, miejsce przywództwa w zarządzaniu jakością, praca zespołowa, koncepcje zarządzania, w tym: Hoshin Kanri, Six Sigma, Lean Six Sigma, instrumentarium zarządzania wykorzystywane w procesie ciągłych usprawnień, w tym: Quality Function Deployment, Kaizen, 5S, SPC, Metoda Taguchi, FMEA, standardy zarządzania jakością (ISO 9001:2000, QS 9000, VDA 6.1, TS 16949), modele nagród jakości (Deming Prize, MBNQA, EFQM Excellence Award), systemy zarządzania środowiskowego, HACCP
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7285-286-1, 9788372852861
Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierowania \"Dom Organizatora\"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nowoczesne koncepcje zarządzania jakością? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nowoczesne koncepcje zarządzania jakością. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl