Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit

Tomasz Trzciński
Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tomasz Trzciński - z wykształcenia psycholog, pracuje w sektorze non-profit i zajmuje się edukacją na temat problemu głodu w krajach Trzeciego Świata. Promuje w Polsce ideę filantropii. Prowadzi szkolenia i sesje coachingowe dla instytucji NGO. "Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit" to obszerny poradnik przeznaczony dla polskich instytucji NGO. Czytelnik znajdzie tutaj mnóstwo informacji o planowaniu i zarządzaniu strategicznym, tworzeniu misji i wizji organizacji oraz skutecznym przywództwie. Dowie się, jak budować sprawne zarządy w instytucjach NGO i dbać o dobrą komunikację wewnętrzną. Książka oparta jest na wiarygodnych badaniach i wieloletnich doświadczeniach ekspertów pracujących w organizacjach typu non-profit. Może stanowić znaczące wsparcie dla członków zarządów, dyrektorów i specjalistów pracujących w polskich instytucjach NGO.
Data wydania: 2017-01-30
ISBN: 978-83-946867-0-3, 9788394686703
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Stron: 352

Autor

Tomasz Trzciński Tomasz Trzciński Psycholog, trener, autor uczę przywództwa opartego na wartościach i asertywności w biznesie moralway.pl, asertywni.pl Ukończyłem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 1998 roku. Byłem także stypendystą Gestalt Associates Training Los...

Pozostałe książki:

Planowanie i zarządzanie strategiczne w NGO: Od teorii do praktyki Zapomniany świat
Wszystkie książki Tomasz Trzciński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl