Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych : przepisy, wzory pism, komunikaty, wykazy umów, informacje o wzajemności, wykazy sądów zagranicznych, placówek dyplomatycznych i konsularnych oraz innych

Jan Ciszewski
Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych : przepisy, wzory pism, komunikaty, wykazy umów, informacje o wzajemności, wykazy sądów zagranicznych, placówek dyplomatycznych i konsularnych oraz innych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolejne wydanie książki jest następstwem zmian, jakie pojawiły się w umowach międzynarodowych i konwencjach, przystąpienie zaś Polski do Unii Europejskiej stwarza konieczność ciągłego dostosowywania polskich norm do przepisów wspólnotowych. Książka zawiera wykazy umów, których Polska jest stroną, wzory pism, informacje o wzajemności, wykazy sądów zagranicznych, placówek dyplomatycznych i konsularnych. Dzięki temu jest cennym opracowaniem, poszukiwanym na rynku, ze względu na całościowe ujęcie problematyki obrotu prawnego z zagranicą. W celu ułatwienia stosowania poszczególnych aktów prawnych dążono do zamieszczenia możliwie szczegółowych informacji praktycznych o wzajemnych relacjach pomiędzy umowami międzynarodowymi, a także pomiędzy takimi umowami a aktami prawa wspólnotowego. Układ książki jest przejrzysty ? wprost nowatorski. W publikacji autor przedstawił poszczególne zagadnienia w oddzielnych rozdziałach: przepisy wzory pism komunikaty informacje o aktach prawa wspólnotowego wykazy umów informacje o wzajemności wykazy placówek dyplomatycznych i konsularnych oraz innych Stan prawny na 31 lipca 2008 roku.
Data wydania: 1998
ISBN: 978-83-219-0739-0, 9788321907390
Wydawnictwo: Prawnicze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych : przepisy, wzory pism, komunikaty, wykazy umów, informacje o wzajemności, wykazy sądów zagranicznych, placówek dyplomatycznych i konsularnych oraz innych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych : przepisy, wzory pism, komunikaty, wykazy umów, informacje o wzajemności, wykazy sądów zagranicznych, placówek dyplomatycznych i konsularnych oraz innych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe