Opinia na temat książki Obsesja

@Miss_Libro @Miss_Libro · 2019-03-10 16:35:00
Dziwne, wydumane imiona. Lavinia mówiąca cytatami z wierszy, opery i ogólnie kultury wysokiej. Louise zakompleksiona i czującą, że jakąś wartość przedstawia tylko w towarzystwie innych ludzi. Księżniczka i dziewczynka z zapałkami. Nowy Jork. I książka, która mówi jakie będzie zakończenie już na samym początku. Następnie zakończenie spotyka nas w środku i uderza w twarz poczuciem : aha... i o czym niby będzie kolejne 170 stron?! Szybko się czyta, ale... Nie. Jednowymiarowi bohaterowie nie grzeszący inteligencją. Bogate rozpieszczone dzieci bogatych rodziców.
Ocena @Miss_Libro:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Obsesja
Obsesja 3.5 /10 Louise nie ma nic. Lavinia ma wszystko. Louise walczy o przetrwanie w Nowym Jorku. W wynajmowanym ...
Komentarze

Pozostałe opinie

Trudno było mi się wciągnąć w tę książkę, chociaż pochłonęłam ją szybko to wcale nie była ciekawa. Książka nie zdobyła mojego uznania. Nie zaskoczyła mnie niczym, wręcz się nią rozczarowałam i to bard...

@ksiazkowa.gladys @ksiazkowa.gladys

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"