Opinia na temat książki Ocalić życie

@askadze @askadze · 2012-07-04 18:27:38
Jeszcze nigdy nie trafiłam na autorkę, która tak mocno, za pośrednictwem swoich książek próbuje ukazać moc jaką posiada Bóg. Bohaterkę spotykają najgorsze tragedie jakie mogą się przytrafić człowiekowi, autorka specjalnie wybiera te najmocniejsze (molestowanie seksualne, pedofilia, maltretowanie, narkotyki, aborcje -wszystko w tej książce znajdziemy) i pokazuje, że nawet pomimo tak licznych krzywd Jezus Chrystus jako jedyny potrafi wskazać drogę do szczęścia. Książka naiwna, prosta, skierowane głównie do takich fanów, których wypowiedzi znajdziemy na wstępie " pani książki zmieniły moje życie. pomogłą mi pani na nowo odnaleźć Boga, za co stokrotnie dziękuję. Nie mogę doczekać się następnej. Kończę już - będę teraz czytać Biblię. Jeszcze raz dziękuję. Odnalazłam Boga" ;)
Ocena @askadze:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Ocalić życie
Ocalić życie 6.3 /10
Karen Kingsbury
Bohaterka tej książki, Maria Magdalena naszych czasów, przeszła piekło na ziemi. Przez całe lata cie...
Komentarze

Pozostałe opinie

Na pewno nie wstrząsnęła moim światem. Przedstawia historię pewnej kobiety, która naprawdę wiele w życiu wycierpiała, ale dzięki odnalezieniu Boga, udało jej się wyjść na prostą. Nie wzbudziła we mnie...

@mecka @mecka

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się