Od systemu terapeutycznego do interwencji

Emilia Soroko, Łukasz Kaczmarek, Anna Słysz
Od systemu terapeutycznego do interwencji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

OD SYSTEMU TERAPEUTYCZNEGO 00 INTERWENCJI wiedzie długa droga. Oddziaływania terapeutyczne opierają się na różnych paradygmatach i różnych koncepcjach teoretycznych w ramach danego paradygmatu. Podstawowe systemy terapeutyczne proponują różne modele leczenia, które zostały określone przez zbiór założeń teoretycznych dotyczących m.in. tego, jakie interwencje i strategie terapeutyczne mogą być stosowane [...]. Dla poszczególnych sposobów oddziaływań charakterystyczne są różnorodne techniki, którymi posługują się terapeuci w pracy z pacjentem. [...] Prezentowany układ artykułów, od zagadnień ogólnych do szczegółowych, wydaje się odzwierciedlać drogę, jaką przebywa każdorazowo terapeuta, podejmując refleksję nad swoim działaniem, planując poszczególne kroki oddziaływania terapeutycznego: od systemu teoretycznego, poprzez różnorodność strategii, metod i technik, aż po interwencję w konkretnym przypadku.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-232-1628-5, 9788323216285
Wydawnictwo: Naukowe UAM w Poznaniu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Od systemu terapeutycznego do interwencji? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Od systemu terapeutycznego do interwencji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl