Od teorii do praktyki. Rozwój zawodowy nauczyciela

Christopher Day
Od teorii do praktyki. Rozwój zawodowy nauczyciela
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka Christophera Daya wychodzi naprzeciw nowym wyzwaniom i trudom pełnienia roli zawodowej przez nauczycieli we współczesnym świecie. Polifoniczność ponowoczesnej rzeczywistości wymaga bowiem od nauczycieli połączenia edukacji permanentnej z zaspokajaniem oczekiwań społeczeństwa, przekazywaniem wiedzy za pomocą nowoczesnych technologii, a także dostosowaniem się do podlegającej zmianom struktury szkoły. Autora interesuje nauczyciel jako osoba, człowiek z problemami i sukcesami osobistego życia, zmagający się z codziennością oraz z profesjonalnymi uwarunkowaniami roli zawodowej. Ważne jest dla niego, by nauczyciel nie tylko zarażał uczniów swoją wiedzą, ale by również sam był nieustannie uczącym się podmiotem. Ponadto Ch. Day wskazuje, jak istotne są partnerskie typy interakcji między nauczycielami, inwestowanie pracodawców w swoich pracowników czy tworzenie sieci społecznego i profesjonalnego wsparcia.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7489-136-3, 9788374891363
Wydawnictwo: GWP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Od teorii do praktyki. Rozwój zawodowy nauczyciela aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Od teorii do praktyki. Rozwój zawodowy nauczyciela. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl