Odpowiedzialność cywilnoprawna w spółkach kapitałowych

Tomasz Siemiątkowski
Odpowiedzialność cywilnoprawna w spółkach kapitałowych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentowana monografia poświęcona jest ważnemu zagadnieniu odpowiedzialności cywilnoprawnej w spółkach kapitałowych (w tym odpowiedzialności wspólników, członków zarządu, biegłych rewidentów, promotorów spółki). Problematyka ta nie była jak dotąd przedmiotem szerszych analiz, dlatego też prezentowana publikacja jest cenną pozycją w tej dziedzinie. Recenzja: ?Praca zawiera bardzo staranną dokumentację prezentowanych poglądów, wykraczających poza prawo cywilne i teorię prawa (...), co może być szczególnie użyteczne dla naukowców (...), a także dla prawników praktyków, poszukujących uzasadnienia i podbudowy teoretycznej dla poglądów przyjmowanych w procesie stosowania prawa w szerokim i wąskim znaczeniu oraz przestrzegania prawa (...). Jest napisana w sposób bardzo interesujący, stanowi cenne źródło wiedzy na tematy, które dotąd nie były kompleksowo omawiane w literaturze prawniczej.? Prof. Adam Jedliński
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7483-793-4, 9788374837934
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Odpowiedzialność cywilnoprawna w spółkach kapitałowych aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Odpowiedzialność cywilnoprawna w spółkach kapitałowych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl