Odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe

Maria Paluch
Odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka stanowi praktyczny poradnik dotyczący odpowiedzialności podatkowej, określonej na podstawie ordynacji podatkowej i ustawy o zobowiązaniach podatkowych. Obejmuje odpowiedzialność podatnika, płatnika i inkasenta, odpowiedzialność solidarną, prawa i obowiązki następców prawnych, odpowiedzialność za zobowiązania osób trzecich (w tym odpowiedzialność członka rodziny, rozwiedzionego małżonka, wspólnika, nabywcy czy dzierżawcy nieruchomości). Uwzględnia nowe zasady łączenia, podziału i przekształcania spółek handlowych. Zawiera wybór aktów prawnych z omawianej dziedziny. Publikacja adresowana jest przede wszystkim do podatników, a także do doradców podatkowych, radców prawnych i pracowników organów skarbowych.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-88296-77-2, 9788388296772
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl