Office english (książka)

Dagmara Świda
Office english (książka)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Office English jest podręcznikiem przeznaczonym do kształcenia w zakresie business communication skills. Może także służyć do samodzielnej nauki. Jest wszechstronnym poradnikiem nieodzownym w każdej nowoczesnej firmie. Szczegółowo zaprezentowano w nim: -Korespondencję handlową z terminologią transakcji. -Wizyty. Wzory listów. Typowe zwroty; -Zasady pisania faxów i poczty elektronicznej; -Prezentacje np. produktu, firmy czy świadczonych przez nią usług. Wskazówki praktyczne i językowe -Udział w zebraniach prowadzonych w języku angielskim; -Pisanie raportów, protokołów z zebrań, notatek itp. - Typowe dialogi biurowe: umawianie się na spotkania, witanie gości, organizacja zebrania, praca sekretarki, telefonowanie, praca przy komputerach -Sposoby pisania życiorysów i listów motywacyjnych -Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej; -Wzory listów intencyjnych -Zasady czytania i pisania liczebników Nauka z książki jest łatwa. Można z niej korzystać znając język angielski na poziomie średnim: Materiał podzielono na nieduże partie, z których każda zakończona jest słowniczkiem Typowe zwroty zostały w tekstach podkreślone Komentarze teoretyczne w dziale korespondencji handlowej są w języku polskim Liczne ćwiczenia pozwalają na utrwalenie materiału i są zaopatrzone w klucze Wybrane zagadnienia gramatyczne omówiono po polsku Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca materiał dźwiękowy.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7561-024-6, 9788375610246
Wydawnictwo: Poltext
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Office english (książka)? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Office english (książka). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe