Oględziny i otwarcie zwłok w wykrywaniu przestępstw o charakterze terrorystycznym

Katarzyna Romańczuk, Michał Romańczuk
Książka Oględziny i otwarcie zwłok w wykrywaniu przestępstw o charakterze terrorystycznym
Książka Oględziny i otwarcie zwłok w wykrywaniu przestępstw o charakterze terrorystycznym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Temat monografii został dobrany trafnie, a dzięki sumiennym badaniom źródłowym przeprowadzonym przez Autorów, praca wypełnia istotną lukę w polskiej literaturze w tym obszarze badawczym. Pod?kreślić należy, że realizacja tego zadania musiała być złożona, nie tylko z uwagi na ilość materiału źródłowego i opracowań, ale także stopień skomplikowania, złożoności i interdyscyplinarności problemu badawczego. Autorzy sprostali temu zadaniu w bardzo dobrym stopniu dzięki predyspozycjom analitycznym. (?) Praca stanowi wartościowy materiał dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Dużym atutem pracy jest jej interdyscyplinarność (bliska także aspektom socjologicznym). Dotyka ona jednak głównie zagadnień charakterystycznych szczególnie dla dwóch dyscyplin naukowych ? politologii i prawa. Fragment recenzji prof. dr. hab. Wiesława Wróblewskiego
ISBN: 978-83-7972-135-1, 9788379721351
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Oględziny i otwarcie zwłok w wykrywaniu przestępstw o charakterze terrorystycznym nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Oględziny i otwarcie zwłok w wykrywaniu przestępstw o charakterze terrorystycznym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe