Opodatkowanie. Obrót wierzytelnościami. Windykacja.

Radosław "Prawnik" Kowalski
Opodatkowanie. Obrót wierzytelnościami. Windykacja.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Praktyczny poradnik dla każdego wierzyciela, stanowiący nowatorskie połączenie zagadnień cywilnoprawnych z podatkowymi. Autor, który jest doradcą podatkowym z doświadczeniem w windykacji należności nie tylko wskazuje jak skutecznie odzyskać należne kwoty lub zbyć wierzytelność ale również jak w prawidłowy sposób opodatkować takie działania a nawet jak zoptymalizować związane z tym obciążenia podatkowe.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-60235-17-1, 9788360235171
Wydawnictwo: Unimex

Autor

Radosław "Prawnik" Kowalski Radosław Kowalski - prawnik, doradca podatkowy. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkami pośrednimi, bezpośrednimi; gospodarczymi oraz postępowaniem przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi, a także w windykacji należnośc...

Pozostałe książki:

Opodatkowanie - obrót wierzytelnościami, windykacja 2007 Zmiany w podatkach dochodowych 2017/2018 Ryczałt za nocelgi Wierzytelności w podatkach Opodatkowanie usług niematerialnych
Wszystkie książki Radosław "Prawnik" Kowalski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Opodatkowanie. Obrót wierzytelnościami. Windykacja. aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Opodatkowanie. Obrót wierzytelnościami. Windykacja.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl