Opowiadania Kotori #3

praca zbiorowa
Książka Opowiadania Kotori #3
Książka Opowiadania Kotori #3
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Po raz trzeci mamy zaszczyt i przyjemność przekazać w Wasze ręce niezwykły zbiór opowiadań. Dlaczego niezwykły? No pisany przez Was dla Was. Tym razem zostaniecie przeniesieni w stechnicyzowany świat robotów, do dziewiętnastowiecznej Anglii oraz do Teksasu, by uczestniczyć w pogoni za Hannibalem. Odwiedzicie port rybacki, prosektorium i pole golfowe, gdzie zaliczycie wszystkie dołki. Dowiecie się również, że do lasu chodzi się nie tylko na jagody, a w fundacji pomagającej ludziom w nieszczęściu można odnaleźć szczęście. Na koniec pokażemy Wam, że miłość czasami niesie ze sobą ból i poniżenie, zaś ucieczka w sen pozwala przeżyć nawet największe nieszczęście. Bawcie się dobrze. I do przeczytania w kolejnym tomie! Spis treści: 01. W twoich snach – Paulina Klimentowska 02. Słowa niewypowiedziane – Ula Sikorska 03. Modlitwa robota – Anna Maria Vanitachi 04. O trzech facetach szukających kota w Teksasie – J.Q. Rodrigez 05. Czekam – Shoko Yoshida 06. Osiemnaście dołków – Graczykij (Hag) 07. Duchy utopii – Kintsukuroi 08. Pożegnanie – Bartek Koczkoda 09. Mamą być – Theia 10. Obraz duszy – Danka F., Wiolka K.  
Data wydania: 2014-06-16
ISBN: 978-83-63650-29-2, 9788363650292
Wydawnictwo: Kotori
Seria: Opowiadania Kotori
Stron: 280
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Opowiadania Kotori #3 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Opowiadania Kotori #3. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}