Opowieści o niedoskonałej przyszłości

Alfonso Font
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Opowieści o niedoskonałej przyszłości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Ziemianie, widzieliśmy waszą przyszłość i nie podoba się nam ona ani trochę. Uważamy, że jest okropna. Wierzymy, że jest niedoskonała i wadliwa. Dlatego nasza międzygalaktyczna komisja doszła do dwóch wniosków. Po pierwsze, mamy serdecznie dość was, Ziemian. Kusiło nas nawet, by unicestwić was wszystkich, włącznie z waszą planetą. Po drugie, jesteście skończonymi głupcami – przypuszczalnie zniszczycie sami siebie bez żadnej pomocy z zewnątrz. Tak czy owak, wasze szczątki skażą galaktykę, więc tymczasem zdecydowaliśmy się na trzecią opcję: pokażemy wam niektóre fragmenty waszej przyszłości i mamy nadzieję, że zdołacie zmienić wasze zachowanie i poprawić się, zanim będzie za późno. Statki kosmiczne, mieszkańcy obcych planet, eksploracja galaktyk, a przede wszystkim przyszłość ludzkości... Kultowa seria krótkich opowieści, w których jeden z największych mistrzów gatunku podejmuje w komiksowej formie klasyczne tematy dwudziestowiecznej fantastyki naukowej.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-951334-3-5, 9788395133435
Wydawnictwo: Elemental
Kategoria: Komiks
Stron: 96

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Komiksowa, porywająca, fantastyczna wizja naszej przyszłości...

30.10.2020

Jaka przyszłość czeka nasz świat i ludzi...? Cóż, jeszcze kilkanaście lat temu odpowiedziałabym, że piękna, świetlana i szczęśliwa... Dziś jednak nie jestem już tak dobrej myśli, patrząc na zmiany klimatyczne, postępującą suszę, czy też koszmar ostatnich miesięcy - pandemię. Jednakże być może jeszcze nie jest za późno na to, by zmienić ów bieg rze... Recenzja książki Opowieści o niedoskonałej przyszłości

Moja opinia o książce

Opinie

@Uleczka448
2020-10-30
8 /10
@polokokta
2019-11-11
8 /10
Przeczytane komiks Komiks 2019

Cytaty z książki

O nie! Książka Opowieści o niedoskonałej przyszłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl