Opinia na temat książki Opowieści z Avonlea

@kasiulek1118 @kasiulek1118 · 2012-02-28 17:17:28
Nie za bardzo przypadły mi te opowieści do gustu. Może dlatego, że opierały się na tym samym? A po za tym miałam wrażenie, że już chyba czytałam podobne w poprzednich częściach Ani. No nic. Przede mną jeszcze tylko 2 części. Ciekawa jestem jak to wszystko się zakończy.
Ocena @kasiulek1118:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Opowieści z Avonlea
Opowieści z Avonlea 7.9 /10 Dwanaście dowcipnych i poruszających opowiadań rozgrywających się na Wyspie Księcia Edwarda, gdzie d...
Komentarze

Pozostałe opinie

Podobają mi się te opowiadania. Brakuję trochę Ani, ale ta część też wciąga. :)

@Loletka. @Loletka.

Miło się czyta, ale to nie to czego oczekiwałam...

@Da-Nutka @Da-Nutka

Książka może rozczarować osoby, które myślały, że znajdą tu jakiekolwiek informacje o powojennych losach rodziny Ani i jej znajomych. To zbiór różnych opowiadań, z różnych wcześniejszych czasów.

@AnnMarie @AnnMarie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"