Recenzje książki "Opowieści z Narnii. Tom 3. Podróż "Wędrowca do Świtu""

Dodaj swoją recenzję

Po raz trzeci z wizytą w Narnii - ,,Podróż wędrowca do świtu''

23.01.2014

,,Podróż '' jest trzecią z kolei książką tworzącą siedmio tomową opowieść o magicznej krainie Narnii. Na zdjęciu widzimy okładkę wydawnictwa Media Rodzina i muszę powiedzieć, że z wszystkich, które widziałem, ta podoba mi się najbardziej. Edmund i Łucja w towarzystwie swojego arcyniesympatycznego kuzyna Eustachego trafiają na pokład ,,Wędrowca do ... {} Recenzja książki Opowieści z Narnii. Tom 3. Podróż "Wędrowca do Świtu"

@raduls01 @raduls01

Opowieści z Narnii: Podróż wędrowca do świtu

19.06.2013

Clive Staples Lewis to angielski pisarz, który stworzył cykl powieści dla młodzieży pt. „Opowieści z Narnii”. Trzeci tom, z którym się zapoznałam to „Podróż Wędrowca do Świtu”. Trzeci tom serii opowiada o losach dwójki rodzeństwa, Edmundzie i Łucji, którzy trafiają do Narnii przez obraz w pokoju rodziny, u której spędzają wakacje. W tej podróży to... {} Recenzja książki Opowieści z Narnii. Tom 3. Podróż "Wędrowca do Świtu"

@grejfrutoowa @grejfrutoowa

Dosyć ciekawa podróż

10.09.2010
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

W trzeciej części przygód w magicznej krainie Narnii bierze udział tylko dwoje spośród czwórki rodzeństwa Pevensie - Łucja i Edmund (zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią lwa Aslana w poprzedniej części). Dołącza do nich niesforny kuzyn, Eustachy Klarencjusz Scrubb. Och, co to za kuzyn! "Eustachy Klarencjusz lubił zwierzęta, zwłaszcza żuki, jeśli były... {} Recenzja książki Opowieści z Narnii. Tom 3. Podróż "Wędrowca do Świtu"

@Paideia25 @Paideia25
{}