Ostatnie poświęcenie

autor: Mead Richelle
Ostatnie poświęcenie
4.5
Ocena 4.5 na 5 możliwych
Na podstawie 18 ocen kanapowiczów
Morderstwo. Miłość. Zawiść. I ostatnie poświęcenie. Teraz, gdy losy Rose ważą...
Morderstwo. Miłość. Zawiść. I ostatnie poświęcenie. Teraz, gdy losy Rose ważą się na procesie jej życia, a Lissa jest pierwsza w kolejce do królewskiego tronu, już nic nigdy nie będzie pomiędzy nimi takie same. Ze swoją przyszłością wiszącą na włosku i ciągle niejasnych relacjach z Dymitrem, Rose...
Pełny opis
Data wydania: 2011
ISBN: 9788310119506
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Recenzje

Recenzja książki "Ostatnie poświęcenie".
"- Moja córeczka - mruknął. - Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. - Urwał. - Nie mógłbym być bardziej dumny" Ostatnie poświęcenie to szósty tom bestsellerowej seri...
"Ostatnie poświęcenie. Akademia wampirów" Richelle Mead
Co byś zrobił, gdyby ktoś wrobił cię w morderstwo? I gdyby wszystkie dowody wskazywały na ciebie? I wszyscy wierzyli w twoją winę? Nie masz jak szukać prawdziwego przestępcy, gdyż zamknęli cię w więzieniu i za parę tygodni zostaniesz stracony. Pozostaje ci tylko garstka wiernych przyjaciół, którz...
Napisz swoją opinię

Opinie

@kasia.kolataj
@kasia.kolataj 2012-06-11
Przeczytane (2012-06-09)
"Ostatnie poświęcenie" to książka zdecydowanie w klimacie całej sagi - wciągająca, przepełniona akcją i emocjami, dowcipna i romantyczna. Stanowi dobre zakończenie serii, chociaż nie wszystko zostało wyjaśnione, to dobrze, bo pozostawia nam, czytelnikom jakiś cień niepewności. I choć akcja całej sagi przybliża nas do wyboru Rose(który jest przewidywalny :D), nie jestem pewna, czy się z niego cieszę. Na pewno nieraz wrócę jeszcze do Akademii wampirów i bardzo chętnie widziałabym ją na swojej półce :)
@cassandra9891
@cassandra9891 2012-02-26
Przeczytane (2012-01-01)
"Akademia wampirów" to dłuższa seria, lecz jednocześnie jedna z najlepszych jakie są. Pierwszy tom wydał mi się interesujący, ale nie zachwycił. Dokonały tego dopiero tom drugi i trzeci, a ja nie mogłam już doczekać się losów moich ulubieńców w częściach następnych. "Ostatnie poświęcenie" to bardzo dobrze zaplanowany koniec tej niesamowitej serii. Nie jest to, na całe szczęście, koniec przygód w świecie morojów, dampirów, strzyg i alchemików. Na recenzje zapraszam powyżej lub na bloga :)
@Nivell
@Nivell 2012-04-15
Przeczytane (2012-01-01)
Książka trzyma w napięciu, ciekawa nie pozwala się oderwać. Nie lubię Dymitra i dlatego mnie strasznie ta książka drażniła. Za mało Adriana. Ogółem końcówka taka jakiej każdy się spodziewa już od pierwszej książki i tu zaskoczenia nie było... Szkoda mi Adriana fajna postać. Najgorsze jest to że autorka cały czas pisze o Rose i o tym jak to Dymitr jest blisko, dla mnie te opisy to była jakaś masakra.
@Xtacy
@Xtacy 2012-03-15
Przeczytane (2012-03-15)
Opasła książka, nie powiem... początek trochę nudnawy, a koniec z ogromną pompą! Drogi czytelniku, w tej części znajdziesz odpowiedź na pytanie: z kim będzie Rose? Adrianem? Dymitrem? Kto zabił Królową? Czy ród Dragomirów naprawdę wyginie razem z Wasylissą? Ciekawa, ale nie szałowa tak jak poprzednie części, stąd 4/5
@Micki
@Micki 2012-03-07
Przeczytane (2012-03-07)
To jak się wsyztsko skończyło, morderca Tatiany, wszystko po prostu WSZYTSTKO! Bajka. Chce więcej ;<< Tak dla pani Mead. Dzięki Bogu za to, że nie kończy z morojami i dampirami i wydaje kolejną sagę Bloodlines! Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
@Lady_Bunny
@Lady_Bunny 2012-05-07
Przeczytane (2012-01-01)
Równie dobra, jak poprzednie części, co prawda początkowo odrobinę się ciągnęła, ale jak już się rozkręciło, nie mogłam się oderwać. Zakończenie wyśmienite, choć nie do końca zaspokajające ciekawość, np. co się stało z Sydney?
@coconut
@coconut 2015-03-20
Przeczytane (2015-02-20)
Nie podobało mi się. Bohaterowie mnie drażnili, byli niekonsekwentni i nie budzili sympatii, a w dodatku nie grzeszyli inteligencją. Akcja również nie była porywająca.
@malami
@malami 2013-03-15
Przeczytane (2013-01-01)
Bardzo mi się podobała. Przeczytałam na jednym wdechu w ciągu jednego dnia. Na pewno jeszcze wrócę do niej ba do całej sagi :)
Współtworzący tę stronę
puchar @potter162 @potter162 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Popraw tę książkę
Autorzy
Mead Richelle
Inne książki:
Książka Akademia wampirów
Książka Podboje Sukuba
Książka Akademia Wampirów. W szponach mrozu
Książka Akademia Wampirów. W szponach mrozu