Oszczędzanie na emeryturę : jak to zrobić, by zbierać owoce za wiele lat

Krzysztof Borowski
Książka Oszczędzanie na emeryturę : jak to zrobić, by zbierać owoce za wiele lat
Książka Oszczędzanie na emeryturę : jak to zrobić, by zbierać owoce za wiele lat
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że emerytura od państwa za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat będzie tak skromna, że może nie wystarczyć na jedzenie? Jeśli tak, to dlaczego kupujesz kupony lotto, zamiast najdrobniejsze sumy odkładać na odpowiednich rachunkach? Czas i magia procentu składanego zrobią swoje - i zapewnią ci godną starość. Publikacja "Oszczędzanie na emeryturę" podpowie ci czym się charakteryzują podstawowe narzędzia służące do oszczędzania na emeryturę (IKE, IKZE, PSO, DFE) i jak z nich najbardziej efektywnie korzystać. Wyjaśni ci także dlaczego dzieła sztuki są bardzo ciekawą formą oszczędzania na starość oraz w jaki sposób oszczędzać, by twoi spadkobiercy otrzymali jak największą część zgromadzonego majątku.  
Data wydania: 2016-07-20
ISBN: 978-83-269-5138-1, 9788326951381
Wydawnictwo: WIEDZA I PRAKTYKA
Kategoria: Ekonomia
Stron: 96
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Oszczędzanie na emeryturę : jak to zrobić, by zbierać owoce za wiele lat? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Oszczędzanie na emeryturę : jak to zrobić, by zbierać owoce za wiele lat. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}