P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

Jenny Han
8.0 /10
Ocena 8.0 na 10 możliwych
Na podstawie 46 ocen kanapowiczów
Książka P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2
Książka P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.0 /10
Ocena 8.0 na 10 możliwych
Na podstawie 46 ocen kanapowiczów

Opis

Kontynuacja międzynarodowego fenomenu „Do wszystkich chłopców, których kochałam”

Sekretem udanego związku jest miłość, szczerość i bezgraniczne zaufanie. Jednak kiedy Peter spędza zbyt dużo czasu z Genevieve, swoją ex, Lara Jean robi się podejrzliwa. Chłopak utrzymuje, że to tylko przyjaźń, ale Lara Jean nie jest tego taka pewna.

Na dodatek do jej życia wraca John Ambrose, piąty adresat miłosnych listów, który nie ukrywa, że dziewczyna mu się podoba. Nagle we wciąż świeżym związku Lary Jean i Petera robi się bardzo tłoczno.

Rozwiązaniem problemu wydaje się zabawa z dzieciństwa, w którą wszyscy postanawiają zagrać. Jeżeli Lara Jean wygra, Genevieve będzie musiała zostawić Petera w spokoju. Tylko czy dziewczyna wciąż chce, aby coś ją łączyło z tym chłopakiem?
Data wydania: 2019-02-13
Wydawnictwo: Kobiece Young
Stron: 374
dodana przez: withmybooks

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wciąż cię kocham

14.11.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ps.Wciąż cię kocham To kontynuacja bestsellera "Do wszystkich chłopców,których kochałam". Poznajemy dalsze losy Lary Jean i Petera. Opserwujemy jak Ich umowa traci na znaczeniu i uświadamiają sobie że w sobie zakochują.Zakochuja się mimo dalej obecnej w ich życiu byłej dziewczyny Petera.Mimo ,że inni przestegają Lary Jean przed Peterem. Czy mimo p... {} Recenzja książki P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

Bez większych emocji

27.10.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Lara Jean nie spodziewała się, że udawany związek może przerodzić się w prawdziwe uczucie. Razem z Peterem postanawiają dać sobie drugą szansę. Wszystko układa się dobrze do momentu, w którym w życiu Lary Jean pojawia jeden z pozostałych adresatów listów miłosnych... Dość długo czaiłam się na czytanie kontynuacji „Do wszystkich chłopców, których k... {} Recenzja książki P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

@arcytwory@arcytwory {}× 1

Lara Jean... więzień własnej głupoty i serca

25.04.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Zawiodłam się na tej książce. Mówię to prosto z mostu. Książka zaczyna się w momencie, kiedy Lara Jean i Peter przechodzą ciężkie chwile i od razu po kilku stronach z powrotem są razem... ta... szybko im przeszło. Potem nagle wynika sprawa z ich ''sekstaśmą'' i Genevieve, która wciąż się lepi do Petera (Kto oglądał film, to wie, o co chodzi. Jak ... {} Recenzja książki P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

@Wilczekczyta@Wilczekczyta {}× 1

Lekka i przyjemna książka

14.11.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Dziś chcę wam powiedzieć parę słów na temat książki "P.S. Wciąż cię kocham" , która moim zdaniem jest jeszcze lepsza niż pierwsza część. Dlaczego tak twierdzę? Więc myślę, że więcej ciekawych rzeczy dowiadujemy się o głównej bohaterce w tej części, poznamy jej przyjaciół z dzieciństwa oraz przyczynę zerwania przyjaźni między Larą a Gen. Będziemy ś... {} Recenzja książki P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

Moja opinia o książce

Opinie

@zarwananoc
2019-05-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

"Kiedy się kogoś traci i czuje ból, wiadomo, że miłość była prawdziwa."

"P.S. Wciąż cię kocham" to przede wszystkim kontynuacja "Do wszystkich chłopców, których kochałam", o naszej kochanej Lary Jean. Dość pechowa nastolatka, przez pewien okres w swoim życiu pisała listy do chłopaków, którzy choć na chwile skradli jej serce. Z pozoru niegroźna kłótnia, spowodowała wysłanie każdego listu do dawnych ulubieńców dziewczyny. Osobiście, pierwsza część bardzo mi się spodobała. Miło spędziłam z nią czas i jak najbardziej dobrze ją wspominam. Gdy dorwałam drugą część w moje lepkie rączki, cieszyłam się jak dziecko. Muszę przyznać, że bardzo polubiłam przygody sióstr Song, więc dlaczego by ich nadal nie śledzić?
Przyznam się, że choć pierwsza część pochłonęła mnie bez reszty, to z drugą w niektórych momentach miałam mały problem. Niestety, nie da się nie zauważyć, że autorka zaczyna być o wiele bardziej przewidywalna i choć opis książki jest bardzo krótki, to każdy może się już domyślić co może w niej znaleźć. Patrząc na to, zaczynam się bać co znajdę w trzecim tomie i poważnie myślę czy aby na pewno chce po niego sięgnąć.
Mówiąc o bohaterach, siostry Song pozostają bez zmian w moich oczach. Nadal związane nierozerwalną nicią, która cieszy czytelnika na każdym kroku i utrzymuje w przekonaniu, że tak właśnie powinny wyglądać relacje w rodzeństwie. Jedynie Peter Kavinsky.. eh.. Ten chłopak zszargał moje nerwy na każdej linii. Nie umiem do końca stwierdzić co mnie w nim ...

{} | link |
@Patriseria
2019-03-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Książkę zamówiłam za pośrednictwem www.czytampierwszy.pl. W drugiej części poznajemy Larę Jean i Petera, którzy zakochali się w sobie, kiedy udawali relację. Teraz są ze sobą na poważnie. Jak to bywa na początku każdego związku, starają się spędzać jak najwięcej czasu razem. Wspólna nauka, randki, ale jest coś co spędza Larze Jean sen z powiek. Jej była przyjaciółka, a zarazem była dziewczyna Petera nie zamierza odpuścić. Pomiędzy tym dwojgiem zaczyna się robić tłoczno. Genevie pojawia się zawsze w okolicy Petera i dalej rości sobie do niego prawo. Kiedy jest już między nimi źle do Lary Jean dochodzi odpowiedź na ostatni list. Dużo po czasie, ponieważ trafił on pod niewłaściwy adres. John jest jeszcze bardziej przystojny i imponuje dziewczynie. W ciągu całego mikrego życia uczuciowego dwie najbardziej romantyczne chwile przeżyła z nim. Kogo wybierze Lara Jean? Jest to typowa powieść dla nastolatek. Pierwsza połowa jest dosyć spokojna, akcja zaczyna się rozkręcać kiedy do Lary Jean dochodzą listy od Johna. Co zaskakujące, postacie są dobrze zbudowane. Lara jest bardzo uczuciowa, uczciwa i z zasadami – przez całą książkę trzyma się tej charakterystyki. To dobrze wychowana dziewczyna, która przejęła w domu rolę matki i opiekunki dla młodszej siostry. Genevie to szkolna piękność i jak przystało na jej postać, ma paskudny charakter. Nie liczy się z uczuciami innych osób, czuje się najważniejsza i nie boi się sięgać po to cz...

{} | link |
@Wiiki_books
2019-04-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10

"P.S. Wciąż cię kocham" to drugi tom przeuroczej historii Lary Jean, która spisywała listy do wszystkich chłopców, których kochała.

Lara Jean to zwykła nastolatka uczęszczająca do liceum. Nie jest zbyt popularna, więc gdy zwraca na siebie uwagę Petera, jest bardzo zdziwiona. Obaj postanawiają, że ze względu na różne korzyści, będą udawać parę. Wszystko układało się idealnie, dopóki do gry nie wstąpiło uczucie. Zakochani w sobie kontynuują swój związek, tyle, że teraz na serio.

Po zdarzeniach z tomu pierwszego Lara i Peter, zostają parą. Układa im się tak jak w każdym związku, raz mają swoje wzloty, a raz upadki. Para jest jednak w sobie bardzo zakochana, lecz w życiu dziewczyny pojawia się kolejny chłopak- jeden z adresatów jej listów. John Ambros postanawia zawalczyć o serce Lary. Jak się zatem potoczy związek Lary i Petera?

Książka "P.S Wciąż cię kocham" jest uroczą historią o miłości nastolatków. Pomimo, że początkowo pierwszy tom nie przypadł mi do gustu, rozwijająca się opowieść o Larze i jej adresatach listów zaczęła mi się powoli podobać poprzez jej lekkość, naiwność i prostotę.
Powieść jest pod pewnym względem schematyczna, jednakże pomysł autorki dotyczący przelewania swojego uczucia na papier w postaci listów i nie wysyłaniu ich jest na swój sposób oryginalny.
Lekkie pióro pisarki oraz urokliwy klimat książki zachęcają do dalszego czytania i zakupienia kolejnych tomów.

"P.S Wciąż cię kocham" to urzekająca i lekka w odbio...

{} | link |
TI
2020-01-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10

 W moim odczuciu "P.S. Wciąż Cię kocham" w żadnym razie nie jest książką obdarzoną klątwą drugiego tomu. Śmiem nawet powiedzieć, że jak dla mnie, w pewnym stopniu przebija pierwszy! Jenny Han w żaden sposób mnie nie rozczarowała. Postacie w dalszym ciągu są sympatyczne, historia jest interesująca i wiarygodna, a ukazane problemy, z którymi zmagają się bohaterowie bardzo prawdziwe ( pierwsze „prawdziwe” miłości, zauroczenia, wzajemne relacje pomiędzy rówieśnikami, rozluźnianie się przyjaźni, problemy z zaufaniem) .
 Z zainteresowaniem śledziłam dalsze losy Lary Jean – która w tej części musi zmierzyć się z prawdziwym uczuciem i realnym związkiem oraz pojawieniem się nowego bohatera, który przyczynia się do zawirowań w jej sercu. Razem z nią wściekałam się na Kavinskiego, który w tej części stracił w moich oczach. Przez większą część książki irytowało mnie jego postępowanie i naprawdę rozumiałam zazdrość, czy złość głównej bohaterki. . . Rozumiem, że Peter miał dobre intencję, ale uważam, ze naprawdę w nich przesadzał. Za to nowy bohater - Johna Ambrosa McLarena... Ugh... ten chłopak jest świetny i od razu zdobył moją sympatię. Uważam też, że lepiej pasował do Lary Jean.
 Naprawdę bardzo chętnie sięgnę po następny tom tej serii i mam nadzieję, że będzie w nim również Johna. 

{} | link |
@withmybooks
2019-03-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Chcę przeczytać

Książka P.S. Wciąż cię kocham, była uroczo słodką lekturą! Podobnie jak w poprzedniej wersji, Jenny Han zapewnia odpowiednią ilość uczuć i słodkich scen, które z pewnością sprawią, że serce mięknie. Bardzo podobała mi się kontynuacja. Jeden niesamowity aspekt tej książki, podobnie jak w " Do wszystkich chłopców, których kochałam", to niesamowita obsada barwnych postaci. Wszystkie są wspaniałe i mają wyjątkowe osobowości. Kitty, młodsza siostra Lary Jean, jest jedną z moich ulubionych, ponieważ jest tak uroczym dzieckiem i dość mądra jak na swój wiek. I ten niesamowity Kavinsky! Ogólnie bardzo lubię właśnie takie młodzieżówki i bardzo miła spędziłam czas czytając książkę, tak samo, jak w przypadku pierwszej części nie żałuję! Biorąc wszystko pod uwagę, P. S. Wciąż cię kocham, była świetną kontynuacją. Zostawił mi po niej uśmiech. Nadal uważam, że Jenny Han powinna napisać trzecią książkę, ponieważ jest tak wiele do odkrycia i chcę więcej od wszystkich postaci, szczególnie z Peterem, Larą Jean i uroczym Johnem Ambrosem, który jest piątym facetem, którego spotykamy tutaj (do którego Lara Jean napisała w pierwszej książce). Polecam :)
https://czytampierwszy.pl

{} | link |
JU
2019-02-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Na premierę książki czekałam już od bardzo dawna, dlatego nie mogłam się doczekać, kiedy trafi w moje rączki. Byłam tak bardzo podekscytowaną ową powieścią, że zaczęłam ją czytać od razu.

P.S. Wciąż Cię kocham" jest kontynuacją "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Muszę przyznać, że powieść zaciekawiła mnie już od pierwszych stron do tego stopnia, że skończyłam ją w zaledwie 24h. Z niecierpliwością wyczekuję kontynuacji ;)) W tej części Lara Jean i Peter postanawiają, że dzadzą sobie szansę, jednak na ich drodze stają różne przeszkody. Autorka, tak jak w przypadku poprzedniczki, napisała książkę prostym, bardzo przyjemnym językiem. Dodatkowo świetnie wykreowała postacie. Lara'e Jean pokochałam już przy czytaniu pierwszego tomu. Nie mogę również ukryć, że okładka lektury jest prześliczna i świetnie przyozdabia moją biblioteczkę.

Jeśli poszukujecie powieści na długie zimowe wieczory i tak jak ja, byliście zachwyceni poprzednią częścią, serdecznie polecam zaopatrzyć się również w tą. Jenny Han wykonała kawał dobrej roboty, dlatego na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Recenzja napisana na potrzeby portalu www.czytampierwszy.pl

{} | link |
@ksiazkowa.gladys
2019-05-02
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

"P.S. Wciąż cię kocham" jest kontynuacją "Do wszystkich chłopców których kochałam" i opowiada o dalszych losach Lary Jean.

Lara Jane spotyka się z Peterem, lecz już nie są w związku na niby. Niestety nadal na drodze ku ich szczęściu stoi była przyjaciółka Lary a zarazem była dziewczyna Petera. To natomiast doprowadza do ciągłych sprzeczek i kłótni między nimi. Dodatkowo ostatni list, który Lara Jane pisała do "chłopaków", do których coś czuła trafia w końcu do adresata. Między Larą Jane a Johnem Ambrosem McLaren pojawia się uczucie. Czy Lara Jane w końcu odnajdzie swoje szczęście?

"Mówi się, że odległość dobrze wpływa na uczucia, ale myślę, że to nieprawda. Bliskość dobrze na nie wpływa."

Druga część lekko mnie rozczarowała, bo nie działa się w tej części zbyt dużo. Jednak to mnie nie zniechęciło i czekam z wielką niecierpliwością na kolejną część! Lektura lekka i przyjemna. Miłość nastolatków, chociaż mam to już dawno za sobą, to bardzo przyjemnie mi się ją czytało.

{} | link |
MA
2019-03-31
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10

„PS. Wciąż cię kocham” to kontynuacja książki „Do wszystkich chłopców których kochałam” przedstawiająca dalsze losy Lary Jean.
Lary Jean przeżywa w swoim życiu wzloty i upadki, spotyka się z Peterem, jednak jego była dziewczyna Gen jest ciągle w życiu Petera. Chłopak jednak nie wypowiada się na temat dziewczyny, co bardzo złości Lary Jean. Dziewczyna czuje zagrożenie ze strony byłej dziewczyny Petera.
Wszystkie listy w końcu trafiają do swoich odbiorców – również do Johna Ambrose’a, który w przeciwieństwie do Petera jest ambitny, zabawny i mądry i co najważniejsze chce zawalczyć o względy Lary Jean!
Czy związek Lary Jean i Petera przetrwa? Czy Johnowi uda się zdobyć serce Lary Jean? …
Książka czytało się bardzo przyjemnie i lekko. Ma w sobie motyw „nauczania”. Polecam ją dla „młodszej widowni”  Czytelnicy nieco starsi mogą się momentami wynudzić.

{} | link |
@esclavo
2020-01-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Seria "O chłopcach" to idealna propozycja, by spędzić przyjemnie wieczór. Pierwsza część bardzo mi się podobała, jednak kolejna trochę mnie zawiodła...
 Powieść to kontynuacja, bezpośrednio następująca po wydarzeniach z pierwszego tomu. Lubię ten zabieg, w szczególności gdy mamy możliwość czytania wszystkich części jedna po drugiej. Jednak w tym wypadku zadziałało to na niekorzyść, ponieważ mamy dość duży kontrast pomiędzy tomami. Pierwsza część - lekka, urocza, ale z pomysłem na fabułę. Druga, równie urocza i lekka, jednak sprawiająca jedynie wrażenie takiego spójnika przed trzecią częścią. Jak dla mnie trochę tu za mało rozwijającej się akcji i całość trąca "typowością" amerykańskich młodzieżówek. Jednak z chęcią sięgnę po zakończenie tej trylogii. 
 
 Książkę odebrałam za punkty z portalu Czytam Pierwszy.

{} | link |
@Gosia
2019-04-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

„P.S. Wciąż Cię kocham” to dalsze perypetie młodej Lary Jane, która właśnie wkracza w sferę życia uczuciowego. Buduje związek z chłopakiem, który w młodzieńczych latach skradł jej pierwszy pocałunek – Peter. Ich początki jednak nie są usłane różami, gdyż często pojawiają się kolce w postaci przeszłości.
Jest to niezwykle przyjemna książka, która opisuje piękne początki rozkwitających uczuć wśród młodzieży. Język jest prosty, a książkę czyta się bardzo przyjemnie.
czytampierwszy.pl

{} | link |
KS
2019-06-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Bardzo fajnie było wrócić do tych bohaterów. Książkę czytało się szybko i przyjemnie.

{} | link |
@nelareads
2020-06-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@nataliawjk27
2020-05-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
EW
2020-04-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Ada_Kinga_Ganska
2020-03-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Co czytać po książce “P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2”- Jenny Han

Książka Do wszystkich chłopców, których kochałam
Do wszystkich chłopców, któ... Jenny Han
{}8.0/10
Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby wszyscy faceci, w któr...
Książka Zawsze i na zawsze
Zawsze i na zawsze Jenny Han
{}7.7/10
Finał bestsellerowej serii, która okazała się hitem Netf...
Książka Jeszcze będziemy szczęśliwi
Jeszcze będziemy szczęśliwi Enrico Galiano
{}8.4/10
Gioia, wrażliwa siedemnastolatka, nie potrafi znaleźć wspól...
Książka Stranger Things. Mroczne Umysły
Stranger Things. Mroczne Um... Gwenda Bond
{}7.6/10
Zanim pojawił się Demogorgon Jeszcze nim przybył Łupieżca Um...
Książka Nie pozwól mu odejść
Nie pozwól mu odejść Tomasz Kieres
{}6.8/10
Połączyło ich wielkie uczucie, którego nadejścia żadne z ni...

Cytaty z książki

O nie! Książka P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe