Opinia na temat książki Pacjentka

MA
@Mariolus18 · 2019-04-25 14:35:12
Może za dużo powiedziane że ta powieść mnie rozczarowała, ale na pewno nie sprostała moim oczekiwaniom po przeczytaniu opinii, że jest to najbardziej oczekiwany thriller roku. Nie była zła tylko po prostu przeciętna. Przeciętna historia, przeciętni bohaterowie nie wzbudzający żadnych emocji, nie dający się polubić ani znienawidzić. Duży plus za zakończenie, które było naprawdę zaskakujące. Po za tym nie należy ta książka do tych, które czyta się z wypiekami na twarzy nie mogąc się oderwać, wartych zarwania nocy. Bez żalu rozstawałam się z nią i sądzę, że za kilka tygodni oprócz tytułu nie będę o niej pamiętać.
Ocena @Mariolus18:
serce  2 Polubienia
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Pacjentka
Pacjentka 7.2 /10 Na tę okazję Theo Faber, psychoterapeuta sądowy czekał od lat. Nareszcie otrzymał upragnioną posadę...
Komentarze

Pozostałe opinie

Myślałam, że książka dużo bardziej mi się spodoba. Najbardziej chyba zainteresowała mnie życie głównego bohatera. Bardzo szybko przeczytałam tą książkę.

KS
@ksiazkowyregal

Jak tylko widzę w pozycjach książkowych klimat szpitali psychiatrycznych to bez wahania biorę w ciemno.“Pacjentka”od Alex'a Michaelides porwała mnie w ten uwikłany świat umysłu.Autor już od pierwszej ...

RU
@rudy_lisek_czyta

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
#konkurs
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki