Opinia na temat książki Pałac Północy

@gabii990224 @gabii990224 · 2012-05-06 18:05:27
Czasem nie wiem, jaki typ książek Zafón produkuje. Jest w niej kryminał, sensacja, nawet horror, wątek miłosny... Czy można jakoś nazwać to całościowo? Jednak książka magiczna i polecam.
Ocena @gabii990224:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Pałac Północy
Pałac Północy 8.4 /10 Następna, po debiutanckim Księciu Mgły, powieść Zafóna dla młodzieży Jakie złowrogie zagadki kryje ...
Komentarze

Pozostałe opinie

Podczas lektury ,,Pałacu Północy" poczułam się jakbym znowu miała naście lat. Jako nastolatka zaczytywała się w przygodach Tomka Wilmowskiego i opowieściach, które łączyły w sobie przygodę, tajemnicę ...

@deana @deana

kolejna swietna ksiazka Zafona.polecam aczkolwiek cien wiatru jest chyba najlepszy.

IT
@inka1985

Ciekawa, wciągająca książka. Czytałam jednak lepsze pozycje tego autora ;) np. Marina.

@Paulka @Paulka

Przyjemna lektura, która pozwala oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości. Jak to Zafon ma w zwyczaju, miesza piękne uczucia, z których powstaje bardzo wciągająca i wzruszająca historia.

@Sun.shine @Sun.shine

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"