Pan Propan

Książka Pan Propan
Książka Pan Propan

Opis

Historia przedsiębiorcy oparta na prawdziwych wydarzeniach. Na początku roku 1993 Andriej przyjeżdża do Warszawy, aby podjąć pracę w polskiej firmie gazowej. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Postanawia więc sam założyć własną spółkę w Polsce. Dzięki swoim umiejętnościom i predyspozycjom, ...

Historia przedsiębiorcy oparta na prawdziwych wydarzeniach. Na początku roku 1993 Andriej przyjeżdża do Warszawy, aby podjąć pracę w polskiej firmie gazowej. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Postanawia więc sam założyć własną spółkę w Polsce. Dzięki swoim umiejętnościom i predyspozycjom, ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-947050-1-5 ( 9788394705015 )
Wydawnictwo: Wydawnictwo AST

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Obietnica unikalności spełniona

Po książkę „Pan Propan” sięgnęłam z ciekawości. Sformułowanie z okładki „rozwój branży gazowniczej w Polsce w latach dziewięćdziesiątych ujęty w ramy powieści obyczajowej” było zapowiedzią dość sporej dawki egzotyki. Jednakże obietnica unikalności na tle polskiej literatury mnie przekonała i dlatego... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
JU
@justyna4321 2018-08-10
„Pana Propana” bardzo dobrze się czyta – książka jest pisana lekkim stylem i jest bardzo wciągająca. Autor przeprowadza nas przez koleje losu głównego bohatera, a przy okazji jego przygód otrzymujemy sporą dawkę wiedzy na temat funkcjonowania gazowych przedsiębiorstw tuż po okresie transformacji. Publikacja wyróżnia się również humorem – opisy zabawnych perypetii głównego bohatera na jego drodze do sukcesu, jak również sposób prowadzenia narracji i formułowania myśli wywołują uśmiech zadowolenia. Dla mnie – osoby spoza branży gazowej – lektura książki „Pan Propan” była ciekawym przeżyciem i z czystym sumieniem mogę ją polecić.
serce
Tagi

twórcy strony

puchar
JU
@justyna4321 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.