Partnerstwo publiczno-prywatne

Piotr Marguardt, Agnieszka Gajewska-Jedwabny, Michał Kania, Krystyna Brzozowska
Partnerstwo publiczno-prywatne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka Partnerstwo publiczno-prywatne - przesłanki, możliwości, bariery Krystyny Brzozowskiej daje możliwość wszechstronnego spojrzenia na PPP i szansę jego rozwoju na polskim rynku. Autorka podjęła wysiłek rozpoznania przyczyn niskiego poziomu rozwoju PPP oraz sposobów ograniczania negatywnych zjawisk towarzyszących trudnym ze swej natury, mieszanym formom realizowania i finansowania inwestycji publicznych. Zaletą tej pracy jest jej kompleksowość i próba objęcia problemów partnerstwa pub licz no-prywatnego w różnych aspektach, które składają się na całościowe ryzyko inwestycyjne.

Partnerstwo publiczno-prywatne powinno zainteresować nie tylko ekonomistów i pracowników naukowych zajmujących się problemami finansów publicznych i zarządzania publicznego, ale także przedstawicieli świata biznesu. Ta praca to swoistego rodzaju przewodnik dla samorządów terytorialnych oraz decydentów dla pełnego zrozumienia specyfiki inwestycji publicznych, odpowiedzialności władz publicznych i indywidualnych celów sektora prywatnego.

Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-60089-24-8, 9788360089248
Wydawnictwo: CeDeWu
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Partnerstwo publiczno-prywatne? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Partnerstwo publiczno-prywatne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl