Partnerstwo publiczno prywatne

Anna Bartczak, Agnieszka Kopańska, Joanna Siwińska-Gorzelak
Partnerstwo publiczno prywatne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Włączanie podmiotów prywatnych do realizacji publicznych zadań w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) jest dziś postrzegane jako remedium na problemy podmiotów publicznych- finansowe i organizacyjne. Jak się jednak wydaje jest to często podyktowane raczej swoistą modą niż rzetelnym zrozumieniem tego zjawiska. Dlatego też, pomimo istnienia już na naszym rynku kilkunastu opracowań dotyczących takiej współpracy nadal istnieje potrzeba szczegółowych analiz. Niniejsza książka podejmuje problem partnerstwa w branży wodno-kanalizacyjnej. Woda jest dobrem niezbędnym dla życia i zdrowia ludzi. PPP jest zatem w tej dziedzinie poddane szczególnej presji społecznej i politycznej. Współpraca z podmiotami prywatnymi powinna być poprzedzona dokładniejszą niż w wielu innych sektorach analizą barier i możliwości. Jest to przedmiotem rozważań oraz szeregu badań jakie są przedstawione w tej książce. Wszystkie prezentowane badania są nowatorskie na polskim rynku.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7556-074-9, 9788375560749
Wydawnictwo: CeDeWu
Stron: 223

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Partnerstwo publiczno prywatne nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Partnerstwo publiczno prywatne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl