Opinia na temat książki Pianista

@nicCiekawego @nicCiekawego · 2012-07-03 20:09:26
Przepiękna. Przeczytałam ją zanim pooglądałam fil, teraz zabieram się za oglądanie. książka przecudowna o ile tak ja można nazwać. Przerażająca i wzruszająca. Najboleśniejszy moment to poznanie dalszych losów Wilma Hosenfelda. Zdecydowanie polecam.
Ocena @nicCiekawego:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Pianista
Pianista 9.4 /10 Pianista - warszawskie wspomnienia 1939-1945. Z Fragmentami pamiętnika Wilma Hosenfelda. Wydanie zna...
Komentarze

Pozostałe opinie

Książka, która paraliżuje nawałem okrucieństwa, przedstawia jak najbardziej realny obraz II Wojny Światowej w Warszawie. Lektura bardzo dobra. Czytałam po obejrzeniu filmu, w pewne bardzo słoneczne wa...

@Krasnoludek @Krasnoludek

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"