Pierwsza Encyklopedia. Ciało człowieka

praca zbiorowa
Książka Pierwsza Encyklopedia. Ciało człowieka
Książka Pierwsza Encyklopedia. Ciało człowieka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolorowe ilustracje i proste słowa sprawią, że dziecko bez trudu rozpozna znaczenie wielu słów, dowie się jak zbudowane jest ciało człowieka, co można znaleźć na wsi, pozna różne pojazdy. Każda z książek podzielona jest na kilka rozdziałów, aby ułatwić dziecku poznawanie nowego słownictwa. Dzieci znajdą w nich również odpowiedzi na proste pytania, które pomogą podsumować zdobytą wiedzę. Dzięki książce "Pierwsza encyklopedia. Ciało człowieka" dowiesz się: jakie są nazwy kości człowieka dlaczego okulista zajmuje się chorobami oczu w jaki sposób myć dokładnie ręce jak rozpoznajemy smaki co się robi w szpitalu dlaczego trzeba jeść różne rzeczy, aby być zdrowym dlaczego kilka razy dziennie robimy siusiu dlaczego nikt nie ma prawa cię skrzywdzić czym różnią się chłopcy od dziewczynek  
Data wydania: 2015-05-06
ISBN: 978-83-280-1877-8, 9788328018778
Wydawnictwo: W.A.B.
Seria: Pierwsza Encyklopedia
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 94

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pierwsza Encyklopedia. Ciało człowieka aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pierwsza Encyklopedia. Ciało człowieka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}