Pierwsza encyklopedia. Pojazdy

Książka Pierwsza encyklopedia. Pojazdy
Książka Pierwsza encyklopedia. Pojazdy
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Seria pierwszych encyklopedii dla przedszkolaków! Kolorowe ilustracje i proste słowa sprawią, że dziecko bez trudu rozpozna znaczenie wielu słów, dowie się jak zbudowane jest ciało człowieka, co można znaleźć na wsi, pozna różne pojazdy. Każda z książek podzielona jest na kilka rozdziałów, aby ułatwić dziecku poznawanie nowego słownictwa. Dzieci znajdą w nich również odpowiedzi na proste pytania, które pomogą podsumować zdobytą wiedzę. Dzięki książce "Pierwsza encyklopedia. Pojazdy" dowiesz się: co oznaczają nazwy kil, bom, szot, jakie są nazwy wszystkich części, z których składa się rower, co znaczą znaki drogowe, poznasz przepisy ruchu drogowego, jakie są rodzaje samochodów - na ropę, gaz, prąd, co się stało, gdy człowiek wymyślił koło, jak może wyglądać samochód przyszłości, jak to się dzieje, że okręt podwodny nie tonie pod wodą, jakie są niesamowite wynalazki, które przyczyniły się do rozwoju transportu, dlaczego w mieście wiele osób korzysta z transportu publicznego.  
Tytuł oryginalny: Mes annees pourquoi. Les transports
Data wydania: 2015-05-06
ISBN: 978-83-280-1878-5, 9788328018785
Wydawnictwo: W.A.B.
Seria: Pierwsza Encyklopedia
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 94
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pierwsza encyklopedia. Pojazdy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pierwsza encyklopedia. Pojazdy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}