Piosenki dla przedszkolaka 4. Rodzina razem się trzyma

Danuta Zawadzka
Książka Piosenki dla przedszkolaka 4. Rodzina razem się trzyma
Książka Piosenki dla przedszkolaka 4. Rodzina razem się trzyma
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kategoria wiekowa: 3 – 7 Rodzina jest najważniejsza na świecie! – co do tego nie ma wątpliwości żadne dziecko. Ta książeczka została w całości poświęcona mamie, tacie, rodzeństwu i dziadkom, bo bez nich „byłoby smutno i w ogóle nie tak” – jak nam powiedziały zaprzyjaźnione z wydawnictwem przedszkolaki. Zapraszamy do czytania, słuchania i śpiewania piosenek z kolejnej książki z ulubionej przez dzieci i rodziców serii „Piosenki dla przedszkolaka”. Dodatkowym atutem książeczki jest płyta zwierająca nagrania piosenek w wykonaniu dzieci z muzyką i w aranżacji Stefana Gąsieńca oraz wersje instrumentalną utworów.  
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7437-795-9, 9788374377959
Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
Cykl: Piosenki dla przedszkolaka, tom 4
Seria: Piosenki dla przedszkolaka [Skrzat]
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 24
dodana przez: mrbiggles

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Piosenki dla przedszkolaka 4. Rodzina razem się trzyma aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Piosenki dla przedszkolaka 4. Rodzina razem się trzyma. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}