Opinia na temat książki Poczwarka

@Wyrysowana_ @Wyrysowana_ · 2011-01-08 12:35:43
wspaniała, poruszająca. słyszałam, że ludzie przy niej płakali. ja chyba jestem wyprana z takich uczuć, ale to nie zmienia faktu, że bardzo mi było szkoda Myszki. cieszę się, że Adam zdążył złapać ją za rączkę kiedy umierała, przecież tak bardzo tego pragnęła..
Ocena @Wyrysowana_:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Poczwarka
Poczwarka 9.0 /10 Adam i Ewa to młode, zamożne, wykształcone małżeństwo. Spełnieniem ich ambicji i planów na przyszłoś...
Komentarze

Pozostałe opinie

Mnie utkwił w pamięci taniec Poczwarki w supermarkecie. Wolność!

AD
@adamczytacz1967

naprawdę fajna kasiążka!

@olahola @olahola

Warto się z nią zapoznać

@hdsy @hdsy

Ksiazke przeczytalam juz bardzo dawno temu,ale wciaz mam ja w pamięci.wzruszajaca,pokazuje tez jak rozne sa milosci trudne,Matka,ktora bardzo szybko obdarzyła uczuciem dziecko chore i Ojciec,ktory pot...

KA
@kawusia12

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"